מתקינים פרגולה למרפסת, והבית משודרג

ארץ ישראל היפה והשמשית מזמינה אותנו להיות בחוץ, אבל מה לעשות שבחוץ השמש לפעמים קופחת. אין כמו המרפסת הארצישראלית, עם המנגל, הבריזה, הנוף לשכונה או לים, ובכלל, האווירה של להיות בבית ועדיין להיות בחוץ זה משהו ישראלי מאוד. פרגולה למרפסת היא פתרון אופטימאלי לחיים הישראלים, והיא שדרוג של חובה לכל בית עם מרפסת.

הביקוש הגדול לפרגולות בישראל הוביל לכך שכיום ישנו מגוון רחב במיוחד של פרגולות איכות, וגם אתם תוכלו להתקין פרגולה בהתאמה אישית. הגודל הנכון לכם, הגובה הנכון לכם, הצורה, החומר, ואפילו הצבעים של הפרגולה שמתאימים לכם, כדי לייצר את האווירה שאתם רוצים במרפסת.

מה מקבלים מפרגולה למרפסת?

פרגולה הופכת את המרפסת למקום מזמין, עם הצל הנכון והחיפוי המתאים לבחירתכם. בצורה זו המרפסת שלכם מקבלת את הכבוד הראוי, ואתם מרגישים בבית גם בשלוחה החיצונית שלו. הפרגולה בולמת את השמש העודפת, ויכולה, במבנה הנכון, לבלום את הרוחות של החורף או האביב, ולתת לכם מסתור גם בחוץ, בית מחוץ לבית.

בעוד שרבים לא חושבים על התקנת פרגולה ומוצאים את עצמם משתמשים במרפסת שלהם רק תקופה קצרה בכל שנה, אלו שמתקינים פרגולה למרפסת שלהם זוכים ליהנות מהמרפסת לאורך כל השנה. המרפסת שלכם לא חייבת להיות מחסן, או שטח ביתי שאינו מנוצל רוב השנה, ובמקום זאת תוכלו להפוך אותה לאטרקציה לכל המשפחה.

מה לבדוק בפרגולה שלכם

פרגולה למרפסת חייבת להיות עמידה. היא חשופה לשמש, חשופה לרוח, וחשופה לשינויי מזג אוויר קיצוניים. החורף בישראל יכול לייצר תנועות חדות של טמפרטורה, והחומרים החשופים מגיבים לכך בצורה מיידית. מסיבה זו חשוב לבחור פרגולה מחומר חזק ועמיד במיוחד, לרוב הבחירה הנכונה תהיה אלומיניום.

כשאתם בוחרים בפרגולת אלומיניום, שימו לב שאתם בוחרים צביעה בתנור. הצבע שנעשה בתנור הוא עמיד הרבה יותר מכל צביעה אחרת, ויחזיק מעמד הרבה יותר זמן, בטח אם הפרגולה חשופה. הצבע צריך להיות גם איכותי, וגם מתאים למראה הכללי של המרחב, כדי להחמיא לו ולבית שלכם, ולייצר מראה שלם והרמוני במרפסת שלכם.