מאפרות

מאפרות לשדרוג החוויה

נהנים לעשן ורוצים לשדרג את החוויה עוד יותר? כאן נסביר איך אפשר לעשות את זה בעזרת מאפרות!

העישון כחוויה

אם גם אתם נמנים באוכלוסיית המעשנים אתם ודאי מכירים את חוויית העישון, שזר לא יבין אותה. את אותה התחושה המתקבלת עם השאיפה הראשונה של העשן ועם הנשיפה שלו החוצה. זו התחושה שכל מי שמעשן באופן קבוע מחכה לה בכל פעם מחדש עם הצתת הסיגריה. 

עניין של הרגלים

כידוע, העישון הוא עניין של הרגל. יש מי שרגיל להצית את הסיגריה הראשונה שלו ויש מי שיעשה זאת עם הכניסה אל האוטו או רגע לפני תחילת יום העבודה. ומי לא אוהב לעשן אחרי ארוחה טובה? אז איך אתם אוהבים את הסיגריה שלכם? עם או בלי קפה? לבד או בקבוצה? ומה לגבי כוס בירה קרה ליד?

מאפרות והקשר שלהן לחוויה

סביר מאוד להניח, שאתם חושבים שאתם מבינים את הקשר שבין מאפרות לבין חוויית העישון לכל עומקו. אבל האמת היא, שיש קשר ישיר ומאוד עמוק בין השניים! ראשית, מפני שהמאפרה נחוצה לכל מי שמעשן, כדי שניתן יהיה להיפטר מהפסולת בלי ללכלך את הסביבה. אבל מעבר לזה, היות שיש למאפרות עיצובים שונים, כל מאפרה יוצרת אווירה מסוימת ומשתלבת בסביבה שלה.

החלק החברתי

כולם כבר יודעים, שהעישון הוא גם עניין חברתי. כלומר, אנשים שמעשנים, נוהגים להתאסף ולעשן ביחד. לעתים זה בהפסקות בעבודה, לעתים בין המנות במסעדה ולעתים במפגשים חברתיים סתמיים כאלה ואחרים. אלו הן דוגמאות להזדמנויות הנפוצות ביותר, בהן גם מי שלא נוהג לעשן באופן קבוע מוצא את עצמו נמשך לחברת המעשנים ולו רק כדי להיות חלק מאותה הקבוצה.

התרומה של המאפרה לחוויה

כאמור, מאפרות הן חלק בלתי נפרד מהעישון והיות שהן מגיעות בעיצובים שונים, הן יכולות לתרום משמעותית לחוויה עצמה. לדוגמה, אם אתם נוהגים לארח קבוצות של אנשים מעשנים, מומלץ לבחור מאפרה גדולה וכך לא תצטרכו לרוקן אותה לעתים קרובות. כמו כן, כדאי גם לבחור מאפרה, שתתאים לסגנון הרצוי לכם להשלמת האווירה ושתעניק לכם את הרוגע שאתם חשים כשאתם מעשנים.