המסת שומן – טכנולוגיה חדישה שמשנה את הגוף

עולם הרפואה האסתטית לא מפסיק להתחדש, והמסע הטכנולוגי מביא עימו שינויים יוצאי דופן וחידושים שאי אפשר להתעלם מהם. טכנולוגיות המסת שומן חדישות שמאפשרות לאנשים להימנע מהליכים כירורגיים כגון שאיבת שומן, ולהגיע למראה הרצוי עם בטן שטוחה יותר, אסתטית יותר ונאה יותר בלי חתכים מיותרים.

הטכנולוגיות החדישות משלבות יכולות יוצאות דופן של המדע, כאשר היכולת לזהות, לבודד ולפגוע בתאי שומן בלבד אומרת שאפשר להמיס את השומנים העודפים בצורה פשוטה וישירה. קראתם נכון, ישנה טכנולוגיה המתבטאת במכשיר טכנולוגי חזק שתוקף את תאי השומן, מפרק אותם, ומטפל בהשמנת היתר מהשורש, ממש מרמת התא.

איך עובדת המסת שומן?

המסת שומן נשענת על טכנולוגיה חכמה, ושילוב טיפולים בכדי להגיע לתוצאות אופטימאליות ולמראה הטוב ביותר הנגיש. השילוב כולל:

  1. קולטק (COOLTECH) – מכשיר ייחודי שתוקף את תאי השומן בלבד, ומתמקד בשומן תת-עורי. הטיפול כה מדויק, כה עדין וכה חזק, שניתן לקבלו ללא כל הרדמה או אלחוש, ואין בו פגיעה ברקמות אחרות פרט לרקמות השומן. הליפידים "קופאים", וכך השומן נפגע, מתפרק ומתחיל להתמוסס.
  2. עיסוי לימפטי – לא רק שבירת והרס של השומן, יש גם להניע ולסלק אותו, וזאת עושים באמצעות מכשיר טכנולוגי נוסף בשם LPG. מכשיר זה מטפל, בין היתר, בתופעת הצלוליטיס הנפוצה, ותומך בתהליכים שמכשיר הקולטק החל בגוף. העיסוי מעודד את זרימת הדם ועימה את סילוק התאים הפגומים והשומניים מהאזור במהרה.

עוד על הטיפול המושלם

קשה להאמין מה שהטכנולוגיה מאפשרת לאדם, אך הנה, בכיס של כולנו ישנו מכשיר חזק יותר מהמחשב שאפשר לבני האדם להגיע לירח. כשמבינים את הזינוקים הטכנולוגיים שעשה האדם במאה האחרונה, לא רק בטכנולוגיה הרפואית, מבינים כיצד הדברים הללו אפשריים, ומקבלים את העובדה שיש באפשרותנו ליהנות מהם.

הטיפולים הללו, שניהם ביחד וכל אחד לחוד אינם מכאיבים, אינם נחשבים מסוכנים בשום צורה, וניתן לעשותם בקלות ובמהירות. טיפול בודד בקולטק לדוגמא אורך לא יותר משבעים (70) דקות, ומומלץ לבצעו פעמיים על אותו האזור, בכדי לוודא את השפעתו המיטבית וסילוק מרב התאים השומניים המיותרים בתהליך המסת שומן מתקדם.