5 טיפים לרכישת בושם לאישה

כל מי שמחפשת לרכוש בושם חדש, בוודאי רוצה לדעת איך לבחור את הבושם המושלם בשבילה. לפניכם מאמר קצר שמציע 5 טיפים לרכישת בושם לאישה, 5 עצות חיוניות שיכולות לקצר, לשפר ולשדרג לכן את תהליך הרכישה, שיהיה קל יותר, נעים יותר ומשתלם הרבה יותר.

יש בימינו אינספור סוגי בשמים, והאישה המודרנית צריכה לא רק לנהל קריירה ומשפחה ולהיראות ולהריח מעולה, אלא לעשות זאת בסטייל ובמחיר משתלם. אז תיהנו מהרשימה הפשוטה והקצרה שתהפוך את קניית הבושם הבא שלכן לחוויה כייפית ופשוטה מאוד.

הטיפים לקניית בושם לאישה:

  1. הכרות מוקדמת – אל תהמרי על בושם. אם את לא בטוחה, ומתאים לך לא לחדש, אלא פשוט לחדש מלאי, שווה מאוד ללכת על בושם שכבר נחל אצלך הצלחה. לעיתים זה בושם מהיום-יום שלך שעומד להיגמר, ולעיתים זה בושם שלא השתמשת בו כבר זמן מה, אבל היה מוצלח בעבר. בכל אופן, הכרות מוקדמת עוזרת.
  2. איך הריח עליך – אם המליצו לך על בושם, או אפילו אם הרחת בושם מעולה על חברה והתעניינת מהו, הרי שחשוב מאוד לזכור שחומרים שונים מגיבים שונה על סוגי עור שונים. יכול להיות שהבושם שהריח כל כך טוב על עורה של חברתך יריח פחות טוב עליך, ובושם שפחות הסתדר לך באף יריח מעולה כשתנסי אותו על עצמך – אז התיזי, הריחי ותבחרי רק אחרי שהרחת את הבושם על גופך.

3 טיפים אחרונים:

  1. אל תקני בחנות – אז איפה? אונליין כמובן. לכי לחנות, התיזי מעט, בדקי את הריח, אם הוא עובד טוב עם הגוף שלך, ואז תזמיני אונליין. למה? ובכן, מחירי החנות של בשמים לאישה עלולים להיות לעיתים גבוהים גם בעשרים אחוזים מהמחיר המקוון. לא חבל?
  2. פתיחה עדינה – אל תקרעי את האריזה, בייחוד אם לא בדקת מראש את הבושם, וגם אם בדקת – יכול להיות שתשני דעתך לגביו. בושם הוא מתנה מעולה, ואם התחרטת, זו הזדמנות לפנק.
  3. התאמה לצורך – יש בשמים במיכלים גדולים וקטנים. האם את מתכוונת לשאת אותו איתך? יש בושם לאישה שמתאים יותר לדייטים. אחרים בכלל לעבודה משרדית וכיו"ב. בחרי את הריח בהתאם לצורך ולא רק כי את אוהבת אותו.