תרסיס פלפל

חדש בישראל: תרסיס פלפל חוקי ואפקטיבי

להרגיש בטוחים בכל מקום בו אתם נמצאים, ולדעת כי יש ברשותכם אמצעי הגנה יעיל, נוח לשימוש, וזמין בכל רגע. הכוח של הפלפל המרוכז מאפשר לאנשים מכל העולם להסתובב בצורה בטוחה גם ברחובות המסוכנים, וכעת, גם בישראל, שרחובותיה נחשבים בטוחים, ניתן לשאת תרסיס פלפל חוקי לצרכי הגנה עצמית.

תרסיס זה, שהפלפל הוא הרכיב העיקרי בו, חוקי לגמרי לנשיאה גם ללא רישיון, מאחר והיבואן הבלעדי דאג לקבלת אישור גורף ממשטרת ישראל אשר סקרה את המוצר, בדקה את שימושיו ואופיו, וקבעה באופן חד-משמעי כי מוצר זה בטוח לשימוש ולשיווק שכן אינו מתנגש בצורתו, צבעו והאפקט שלו עם נשק חם מכל סוג.

פעולת תרסיס הפלפל על התוקף

תרסיס הפלפל האפקטיבי המגיע ארוז בצורה המדמה אקדח מאפשר התזה מהירה בלחיצת הדק קצרה. התזת הפלפל ממיכל הרסיס יכולה לפזר את הגז עד מרחק של לא פחות משלושה מטרים, וניתנת לנשיאה אחראית בידי כל אדם מעל גיל 13.

כאשר האקדח מכוון לתוקף, לחיצה קטנה על ההדק תפזר כמות גז בעוצמה רבה. במגע עם העור והעיניים של התוקף תרסיס גז הפלפל יכול לשתק את התוקף לפרק זמן של עד שלושים דקות, זמן ארוך דיו לבצע בריחה אפקטיבית וקריאה לעזרה. הפעולה אינה קטלנית, אך עוצמתית דיו בכדי להוביל לסיום התקיפה בצורה מיידית ובמאת האחוזים.

חשוב לדעת על אקדח הפלפל

לא כל מוצרי גז הפלפל חוקיים. תרסיס אקדח הפלפל החוקי מגיע באישור משטרת ישראל, ואישור זה ניתן לכל אחד מהרוכשים, כך שאפילו אם תיתקלו בשומר או מאבטח שאינו מכיר את המוצר, האישור שברשותכם יאפשר לכם להמשיך לשאת אותו, ובוודאי יעורר שיחה מעניינת עם איש האבטחה.

תרסיס פלפל חוקי לנשיאה מגיל 13, ובכדי לוודא כי בעל התרסיס יודע את השימוש ההולם ניתן ומומלץ לרכוש תרסיסי אימון, מיכל המכיל חומר דמוי מים המאפשר אימונים "על יבש", מבלי לעורר את התגובה החריפה בעיני התוקף. אימונים אלו חיוניים בהחלט ומהווים בסיס לא רק למיומנות השימוש, אלא לתחושת הנוחות והביטחון העצמי שלנושא תרסיס הפלפל, עם הידיעה כי גופו כבר מיומן בפעולה ולא יהסס להשתמש בו בעת הצורך.