תכשיר ניקוי פנים יומיומי על בסיס אלוורה מבית הרבלייף

תכשיר מדהים על בסיס אלוורה הישר מבית הרבלייף. התכשיר הוא בעצם תרחיץ שניתן להשתמש בו בזמן רחצה. התרחיץ נותן פתרון מושלם לניקוי פנים והרגעת העור הנפגע מזקי סביבה שונים העוטפים אותנו יום יום ומפעילות יום-יומית.

עור הפנים שלנו ובאופן כללי הפנים הם האזורים שהכי נפגעים מאור השמש. הפנים שלנו ועור הפנים נזוקים באופן קבוע מהשמש, מהלחות, מזיהום האוויר ומעוד מגוון דברים הנדבקים לנו על הפנים במהלך היום יום שלנו. מסיבות אלו ואחרות חשוב ביותר לשמור ולטפח את עור הפנים.

טיפוח עור הפנים בעזרת תכשירים

ישנם תכשירים רבים הנמצאים בשוק ונותנים מענה לבעיות עור פנים. חלק מהמוצרים טובים יותר וחלקם טובים פחות.
בימים אלו ממש, חברת הרבלייף מוציאה לשוק מוצר חדש לניקוי הפנים. המוצר הינו על בסיס אלוורה והוא מצטרף לסדרת מוצרי הטיפוח שנקראים סקין (SKIN). המוצר החדש, עושה פלאים בעור הפנים וגורם לרעננות ועור חלק. תכשיר זה נבדק בקפדנות והוא מכיל תערובת של ויטמין B3, נוגדי חימצון, ויטמין C, ויטמין E ומרכיבים טבעיים נוספים. כל מרכיבים אלו מביאים למצב בו המוצר תורם בצורה ישירה לטיפוח עור הפנים ומעניק לחות, מראה זוהר וצמצום קמטים.

טיפוח עור הפנים בחורף

טיפוח עור הפנים צריך להתפרס למשך כל השנה באופן יום-יומי גם בעונת החורף וגם בעונת הקיץ. בחורף עור הפנים נדרש להתמודד עם הרבה תנאים המקשים על תפקוד תקין. המזג האוויר הקר, רוחות חזקות, דברים שעפים עם הרוח ואוורור המזגנים פוגעים באופן ישיר בעור הפנים. על מנת לעבור בשלום את העונה הקרה יש להקפיד על מספר כללים:

  • מקלחת בוקר – למרות שבעונת החורף מקלחת בבוקר נחשבת לאתר של ממש חשוב להבין כי מקלחת בבוקר מרעננת את הגוף ונותנת אנרגיות טובות. על מנת לסייע לעור הפנים, מומלץ לסיים את המקלחת עם מים פושרים ולהשתמש בשמפו מסיר קשקשים.
  • תזונה בחורף – אחד דברים שהכי משפיעים על כל הגוף שלנו הוא התזונה שאנו צורכים. בעונת החורף הגוף צריך יותר אנרגיות, אשר אנו מקבלים מהאוכל אותו אנו צורכים. בתקופת החורף מומלץ לשמור יותר על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה. מומלץ לצרוך תוספי מזון, ויטמינים ומלצים, צמחי מרפא ועוד.
  • בפנים יש עור דק – עור הצוואר והעיר שמסביב לעניים הינו עור דק מאד. מזג אוויר קר, שינויים בטמפרטורה וכודמה מיד מורגשים באזורים אלו ולעיתים אפילו נוצרות תופעות כגון אדמומיות או גרד. על מנת למנוע תופעות אלו מומלץ לצרוך קרם עיניים, קרם צוואר וקרם לחות ולמרוח באזורים הרגישים.

לסיכום

עור הפנים הוא חלק בגופנו החשוף להמון נזקי סביבה באופן קבוע. על מנת לשמר ולטפח את עור הפנים שלנו אנו נדרשים לטפל בו באופן קבוע לפי עונות השנה. עור פנים מטופח הינו עור זוהר, לך, רח וחלק.