תיקים לבית הספר – איך לבחור נכון

כל שנה אנחנו מתרגשים מחדש ביום הראשון של ילדינו כשהם חוזרים לספסל הלימודים. אולי ההתרגשות הגדולה ביותר היא כשהם עולים לכיתה א' אך בהחלט בכל שנה מחדש עולה בנו התרגשות גם אם הם בכיתות מתקדמות יותר. עבר בתחילתו של החופש הגדול אנחנו עורכים רשימות וקניות לקראת חזרתם של ילדינו לבית הספר, קונים ציוד לימודים רב כמו מחברות, כלי כתיבה וספרים, אבל רגע, מה לגבי תיק לבית הספר? 

כל שנה או שנתיים אנחנו מחליפים לילדינו תיק לבית הספר שיתאים למידותיהם, לצו האופנה וכן הלאה. היכן לקנות תיקים לילדיכם? תיקים לבית ספר קונים באתר מכלול. למה? כל המידע בהמשך וגם אספנו עבורכם 3 טיפים על מנת להקל עליכם בבחירת תיק ואיך להתאים אותו לילדכם.

למה לבחור בתיקים של אתר מכלול? 

התיקים שבאתר מכלול הם תיקים אורתופדים איכותיים וחזקים של מותג מוכר וידוע. תוכלו להתרשם באתר מעיצוב התיק ולאפשר לילדכם לבחור את הדמויות האהובות עליו שאיתם ילך בשמחה לבית הספר ביום הראשון ולאורך כל שנת הלימודים. עבורכם ההורים, מוצגים המחירים וכך אתם יכולים לנתב את התקציב בצורה יעילה ופשוטה ובנוסף, לבצע הזמנה באתר בלחיצת כפתור אחת והמשלוח יצא אליכם. 

איך תבחרו נכון תיקים לילדכם?

טיפ 1 – וודאו כי התיק שאתם רוכשים הוא חזק ועמיד. ילדים אוהבים להתרוצץ, לרוץ ולשחק עם חברים והם לא תמיד יודעים לשמור על הדברים שלהם כמו שאנחנו המבוגרים שומרים לכן תיק חזק ועמיד שיכול גם לעמוד במעמסת הספרים הכבדים וגם לשמור על חוזקו למרות הטלטולים הרבים שהוא צפוי לעבור במהלך השנה יספקו אתכם ואת ילדכם. 

טיפ 2 – תיקי טרולי הם פתרון מושלם עבור הילדים שמתחילים את לימודיהם. כשילדינו עולים לכיתה א', הגוף שלהם עדיין קטן לאומת משקל התיק והספרים שעליהם לקחת לבית הספר בכל יום ולכן הקלו על גב ילדיכם וקנו להם תיק טרולי. 

טיפ 3 – וודאו כי לתיק יש תו תקן. אנחנו לא תמיד שמים לב לתוי תקן וזה חבל. תו תקן הוא למעשה הוכחה כי המוצר נבדק ע"י מכון התקנים וקיבל אישור לאיכותו.

למידע נוסף ליחצו – תיקים לבית ספר קונים באתר מכלול