תוכנת תיווך

תוכנת תיווך – מכניסים את ההצלחה לעסק

אחד התחומים הלא פשוטים בימינו הוא התיווך. עם העלייה החדשה במחירי הדירות להשכרה ולמכירה, הדרישות ההולכות ועולות של הדיירים ופרמטרים נוספים – נראה שלסגור עסקה הפך להיות משימה לא פשוטה כלל. תוכנת תיווך מתקדמת היא דרך אחת להקל על עבודתם, לעשות מהפכה בעולם התיווך ולסגור עסקה ביתר קלות. 

כל מה שרציתם לדעת על תוכנת תיווך

  • קצת רקע – כפי שכבר ציינו, מטרתה של תוכנת התיווך היא להקל על העבודה של משרדי התיווך ואף לייעל את העבודה. תוכנה זו תהיה לרוב פשוטה מאוד לשימוש על מנת להפוך את תהליך ההטמעה למהיר יותר, ולאפשר לעובדים ללמוד את כל האפשרויות ביתר קלות. מומלץ לכל משרד תיווך באשר הוא להטמיע תוכנת תיווך ולהפוך אותה לחלק בלתי נפרד מתהליך העבודה שלו.
  • כיצד תייעל את העבודה? – כאמור, לכל תוכנה יש פונקציות ייחודיות משלה ובפני כל משרד תיווך עומדת האפשרות לבחור תוכנה בהתאם לצרכים שלו. לדוגמא, עבור בעלי העסקים הכל יתחיל וייגמר בפרסום טוב. משרד תיווך שימצא עצמו מתקשה לסגור עסקאות או למצוא לקוחות, יוכל להיעזר בתוכנת תיווך בכדי ללמוד את פלח השוק שהעיקרי שמבצע את הרכישות הללו, וכיצד להגדיל את סך הלקוחות הכללי של המשרד. 
  • ובהמשך לאותו סעיף – סוכני התיווך עובדים לרוב בשטח ומשקיעים משאבים רבים מול הלקוחות, להם הם מראים את הדירות הפוטנציאליות. הרבה מאוד פעמים מדובר בטרחה לשווא ובעסקה שלא נסגרת. באמצעות תוכנת תיווך יוכלו הסוכנים לעלות על אסטרטגיות פשוטות שיסייעו להם לסגור עסקאות. 

מעקב יעיל יותר

לכל משרד תיווך מאגר דירות עצום אחריו יש לעקוב באופן תמידי. תוכנת נדל"ן וניהול נכסים תאפשר לכם לאסוף מידע בצורה יעילה, פשוטה ומאורגנת יותר אודות כל הדירות שבמאגר, ואף לשלוף פרטי מידע ספציפיים כשאלו נדרשים מול לקוחות שמתקשרים או מגיעים בעצמם כדי לבקש פרטים נוספים אודות נכס מסוים.

עוד יהיה ניתן להבין אילו נכסים יהיו רלוונטיים יותר לדרישות השוק, ואילו פחות. עובדה זו תסייע למשרד התיווך להתאים את עצמו טוב יותר לקצב הכללי של השוק, ולהציע ללקוחות נכסים שהסיכוי למכירתם הרבה יותר גבוה.