שק איגרוף

איך לבחור שק איגרוף בצורה נכונה?

תקופת הקורונה גרמה ליותר ויותר אנשים להעביר את אימוני הכושר שלהם אליהם הביתה. בתקופה בה מכוני הכושר נפתחים ונסגרים ללא התראה, ורבים נמצאים בבידוד ביתי ולא יכולים לצאת מהבית, הרצון לשמור על כושר גופני ולמנוע ניוון של השרירים מחזק רבים לרכוש ציוד אשר יאפשר להם לבצע אימונים ביתיים ויעילים.

שק איגרוף הוא ללא ספק אחד מהמוצרים המתאימים ביותר. מדובר במוצר שיכול להתאים כמעט לכל בית, ובעזרתו ניתן לבצע אימונים מורכבים מאוד ולהפעיל את כל שרירי הגוף. למעשה, אם אתם יודעים להתאמן נכון, שק אגרוף בלבד יכול לאפשר לכם לחזק את כל שרירי הגוף באימון ביתי גם מבלי לגשת כלל אל חדר הכושר הקבוע שלכם.

אז איך תוכלו לבחור שק איגרוף בצורה נכונה וטובה לאימון ביתי? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

היכן תשתמשו בו?

אם אתם מחפשים שק אגרוף לשימוש ביתי, אחד הדברים שאתם חייבים להחליט הוא היכן תשתמשו בו. בניגוד למכשירי כושר אחרים, כמו משקולת יד, מדובר בציוד שתופס מקום, ולכן על פי המקום שיש לכם תוכלו להחליט על גודל השק אותו תרכשו. אם יש לכם חדר פנוי בבית או מרפסת סגורה אותם תרצו להפןך למקום לאימונים, תוכלו לבחור בשק אגרוף גדול ללא בעיה, אך אם אין לכם הרבה מקום תצטרכו לבחור שק אגרוף קטן יותר אותו תוכלו לתלות במקומות שונים בבית ואפילו להסיר בסיום האימון על מנת שלא יתפוס חלק ממרחב התנועה בבית.

דרגת האימון שלכם

אם זו הפעם הראשונה בה אתם מתחילים להתאמן, במיוחד אימוני אגרוף, לא בטוח שמיד עם ההתחלה כדאי לכם להשקיע סכומי כסף גדולים ברכישה של שק אגרוף גדול ומקצועי. ייתכן כי בסופו של דבר תחליטו כי האימון הזה לא מתאים לכם והשק ישאר נטוש בפינה בבית ללא שימוש, וחבל. לכן, למתחילים כדאי לרכוש שק איגרוף פשוט יותר ולהתחיל אימונים, ולאחר שתראו כי אתם באמת מתמידים ומתמקצעים תוכלו לעבור לשק איגרוף מקצועי יותר, שכמובן מחירו הינו גם יקר יותר.