שייט בים התיכון

הקיץ יוצאים לשייט בים התיכון

הישראלים בוחרים שוב ושוב בחופשות בישראל, ונהנים מחופש ונופש מעולה בתנאים שהם מכירים. בלי הסטרס, בלי המתח, בלי חוסר ההתמצאות והבלבול, ובלי בזבוז זמן על נסיעות ארוכות ומתחים שנובעים מאי-הוודאות.

להישאר קרוב ולהגיע רחוק – שייט בים התיכון הוא הזדמנות לגלות את הים ואת המרחבים הפתוחים, מהמקום המוכר והנוח, חופי הים התיכון, בהם אנו מרגישים באופן טבעי בבית.

כשספינת השעשועים שלכם עוגנת בבטחה בנמל יווני או על חוף איטלקי, התחושה המוכרת, הים תיכונית, עוטפת אתכם, כך שתוכלו ליהנות מכל העולמות – התגלית והחידוש של המקום החדש והמעניין, לצד הנוחות שאתם מרגישים בבית, לצד אנשים שמדברים שפה שונה, אך דומה באיכות, בסגנון, באווירה.

שייט בים התיכון הוא השייט הנכון

ההרפתקנים נוסעים רחוק ומטפסים גבוה, אבל הנופשים הישראלים מעדיפים להירגע ולבלות בקלות בחופשה שלהם, להתקלח בחדר בתנאים טובים, לאכול ארוחות גדולות ומפנקות, ולבלות בלי חשבון. שייט בים התיכון מאפשר לנו, הישראלים, לקבל את החופשה הראויה, כזו שממלאת מצברים, משאירה בנו זיכרונות לספר לכל החברה בעבודה, ולא עולה לנו הרבה.

שילוב זה הוא השילוב האידיאלי בשבילנו, והקהל הישראלי מגלה את ההזדמנויות לשייט בים התיכון, ולא מפספס דבר.האוכל מתאים ומוכר, אבל ייחודי ומרגש. מקומות הבילוי יוצאי דופן אבל לא מרתיעים – יש בהם ניחוח מוכר. הכול דומה ושונה, מרגש וקרוב, ובמחירים שהקהל הישראלי מרשה לעצמו בקלות.

ומה היעדים הנבחרים השנה?

יש לא מעט יעדים מעולים לשייט בים התיכון, אך בסופו של דבר – חלק מהיעדים מנצחים באופן מובהק, פשוט כי אתם בחרתם בהם. היעדים הנבחרים והפופולאריים ביותר לשייט בים התיכון –

איטליה – יציאה מוונציה דרך יעדים כמו סלובניה וקרואטיה, דרך הים האדריאטי.

איטליה-יוון, מסע בין האיים שמתחיל ברומא היפה והקלאסית, וממשיך ליעדים כמו סיציליה, מיקונוס שביוון, קושדסי שבטורקיה, אתונה, סנטוריני ונפולי האיטלקייה, קרוז ים תיכוני מרגש ומגוון במיוחד.

קרואטיה בולגריה – שייט ייחודי בים התיכון הכולל מעבר במלטה, ורנה, ונציה, ספליט, ועוד נקודות שהקהל הישראלי אוהב בצורה יוצאת דופן, ובצדק.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *