קרן מנומדין

למה כדאי להכיר את קרן מנומדין? 

בשנים האחרונות אנחנו רואים שגם בישראל, כמו בעולם כולו, יש אינספור מיזמים ואופציות בנושא של אימפקט חברתי. יחד עם זאת, אם כל המיזמים האלה באמת חכמים? מושקעים וכאלה שיכולים להוביל לשינוי החברתי שעליו כולנו חולמים? התשובה היא כמובן לא. זו בדיוק הסיבה שבגללה, אם אתם רוצים להשקיע במיזם כלשהו או אתם נמצאים בצד של היזמים עצמם, קרן כמו מנומדין תוכל לעזור לכם. למעשה, כאשר מדברים על קרן מנומדין מדברים על קרן חשובה ביותר ששמה לעצמה כמטרה לקדם מיזמי אימפקט חברתי שבאמת יכולים להוביל לשינוי. אנחנו חיים בחברה שזקוקה לקדמה במובנים שונים ומגוונים, ולכן, אם בעזרת קרן כמו מנומדין ניתן יהיה להגשים את המטרות הללו, למה לא להיעזר בשירותיה? 

קרן מנומדין וההתייחסות לכל הרבדים בחברה

למרות שפעמים רבות אנחנו בטוחים שאנחנו חיים בחברה מתקדמת, בפועל אנחנו רואים שזה לא כך. בפועל הרבה פעמים בני מיעוטים שונים זוכים להתעלמות הן מהמיזמים שלהם והן מהצרכים הכלליים של חייהם. לכן קרן מנומדין הינה כה משמעותית, כי למעשה מה שהיא עושה בפועל הוא לקדם. לקדם את החברות שזקוקות ליותר עזרה, לשפר את רמת ה חיים של כולנו ולשאוף כמה שיותר לשוויון. לכן, אם גם אתם מאמינים בערכים האלה ואם אתם מחפשים את המיזמים שבאמת נכון וכדאי להשקיע בהם, רצוי שתפנו אל הקרן הזאת עוד היום. 

מחפשים עבורכם את הפרויקטים הנכונים

הבעיה עם השקעות אימפקט חברתי הרבה פעמים היא אך איך למצוא פרויקט שבאמת שווה את ההשקעה שלנו במובנים שונים ומגוונים. לכן קרן כמו מנומדין, אשר פועלת מתוך השאיפה לשילוב בין השקעה כלכלית כדאית ובין השקעה חברתית חשובה, היא הכתובת הנכונה. לא תמיד כל מי שרוצה להשקיע יודע לבחור לבד את הפרויקטים הנכונים ביותר להשקעה מבחינה כלכלית ולכן רצוי לפנות אל הטובים ביותר בתחום. קרן מנומדין מגיעה עם ניסיון רב שנים ועם הרבה מאוד אנשים שלוקחים בה חלק. משמעות הדברים היא שבין אם אתם רוצים עזרה לגבי בחירת ההשקעה שלכם ובין אם תרצו לקחת כל חלק אחר במיזמים חברתיים שונים – כאן תקבלו מענה מקצועי.