קמין גז למביני עניין

הבחירה בקמין כבר שמה אתכם בשורה הראשונה עם מביני העניין. אופי, נוחות, אסתטיקה, פאר, לא רק מילים יפות, אלא תכונות שמשפיעות על כל חלל הבית כאשר מותקן בו הקמין הנכון. קמין גז לוקח את זה צעד קדימה, ומוסיף אלמנטים של טכנולוגיה מתקדמת, יעילות מרבית, והתאמה מושלמת למרחב, ללא פשרות על העיצוב.

קמינים רבים זמינים בעולם, אך הקמינים מבוססי הגז הפכו לפופולאריים ביותר. העץ הולך ומדלדל, כמות הפיח באוויר הולכת וגדלה, והגז עדיין זמין במחירים נוחים, וללא זיהום אוויר. תכונות אלו ואחרות הובילו מעצבי על מכל העולם לעבור לקמינים מקצועיים בגז, ולחסוך הון תועפות ללקוחות שלהם, ולעולם כולו.

מה היתרונות המובהקים של קמין גז?

אכסון – קמין עץ דורש אכסון. עץ הוא דבר גדול, שתופס מקום, ושטח נדל"ן זה דבר מאוד יקר, בייחוד בישראל. קמין הגז נעזר בבלון קומפקטי ואסתטי שניתן להסתיר בקלות ובלי לתפוס מקום כלל.

אפקטיביות – השריפה הטובה ביותר הידועה כיום היא שריפה של גז, וגם תנורי העץ המתקדמים ביותר עם טכניקות הזרקת אוויר, לא מגיעים לניצולת המרבית אליה מגיע קמין הגז המקצועי.

עיצוב – אש מתנהגת כאש, אך גז ניתן למניפולציה ובקרה בצורה יעילה יותר מעץ, ולכן ניתן לעבוד עם קמינים בעיצוב גמיש יותר כאשר מתעסקים עם קמינים מתקדמים בגז, ולא להתפשר על עיצוב המרחב שלכם.

עוברים לגז – עוברים לחיסכון

חיסכון היא לא מילה גסה, ואין סיבה שלא תיהנו גם אתם מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר, העיצוב היפה ביותר, הנוחות הגבוהה ביותר – והחיסכון הגבוה ביותר. מחירי הגז לעומת מחירי העץ, ועוד לפני תחשיב האכסון והשינוע, זולים הרבה יותר. השימוש בגז לאורך השנים לחימום הבית והמשרד משתלם לאין ערוך.

מעבר לכך, כאשר משתמשים בקמין גז לחימום המרחב, כל הנוגע לאחזקה שוטפת ותיקונים גם הוא נחסך מכם, שכן תקלות בתנורי גז לרוב קלות מאוד לתיקון, במחירים נגישים שהופכים את הקמין שלכם למכונת חיסכון גם לטווח הארוך, יתרון אדיר על כל אמצעי חימום אחר, אפקטיבי, נוח, ויפהפה.