פרקטים

אילו סיבות יש להתקין פרקטים?

בשנים האחרונות ניתן לראות דיירים רבים בוחרים להתקין רצפת פרקט בשל סיבות רבות – מדובר בריצוף פופולרי במיוחד הכולל יתרונות רבים בניהם קלות ניקיון.

פשוט מאד לנקות רצפת פרקט

מבין היתרונות השונים של פרקטים, נדמה כי היתרון המשמעותי ביותר בא לידי ביטוי בניקיון פשוט. תתפלאו לדעת אבל אין צורך בכמויות גדולות של חומרי ניקיון על מנת ליהנות ממראה ריצוף יפה אלא יש לשאוב תוך העברת סמרטוט לח פעם אחת בשבוע.

בידוד מרשים

אם אין לכם פרקט עץ בבית למשל, מה שעליכם לעשות בעונת החורף זה להניח שטיח על מנת ליהנות מתחושת חמימות. רכישת שטיח בעונת החורף מהווה הוצאה וגם יש צורך בתחזוקה על מנת ליהנות ממראהו. לעומת זאת רצפת פרקט מאפשרת  בידוד אידיאלי ולמנוע מהרצפה קירור במהלך עונת החורף.

מדובר בהתקנה קלה

התקנת פרקטים נחשבת לפשוטה ביותר ומשך ההתקנה נחשב קצר ביותר. במקרה של רצפת פרקט ניתן ליהנות מהתקנה מהירה ללא כל בעיות.

בחרו את החברה המקצועית ביותר

על מנת להתקין פרקט עץ חשוב מאד לבחור את החברה המקצועית ביותר. כיום ישנן לא מעט חברות בעלות ניסיון בתחום, אך מאידך חברות חסרות ניסיון. על מנת להימנע ממצב לא נעים, חשוב מאד לערוך פגישה מקדימה עם החברה. פגישה מקדימה עם החברה תאפשר לכם לדעת כי ביצעתם את הבחירה הנכונה ביותר. במהלכה של הפגישה המקדימה, אל תהססו לשאול את נציגי החברה שאלות רבות אודות הניסיון ושימוש בכלי עבודה שונים לצורך התקנת פרקט וכן אודות סוגי הפרקט השונים .

כדאי להתייעץ עם לקוחות קודמים

טרם הפגישה המקדימה, כדאי להתייעץ עם לקוחות קודמים של חברה המציעה סוגי פרקטים לרצפות. התייעצות עם לקוחות קודמים עשויה לחסוך לכם לא מעט עוגמת נפש. אל תהססו לשאול את הלקוחות כמה שיותר שאלות על מנת לדעת  מי עומד מאחורי החברה. לעיתים תשמעו סיפורים רבים אודות חברות שונות , אך בפועל יתברר כי מדובר בחברה שאינה מקצועית ולכן התייעצות עם לקוחות קודמים עשויה לחסוך לכם לא מעט זמן מיותר וכאבי ראש.