פופ אפ

מעבירים מצגת בפני משקיע פוטנציאלי ורוצים להשאיר עליו את הרושם הטוב ביותר? הפרסטיז'ה שצברתם מחייבת אתכם להעביר מצגות איכותיות ברמה גבוהה? פופ אפ הוא הפתרון האידיאלי לעסק שלכם. פופ אפ האו יריעה גדולה המעמידה מול עיני הלקוח או המשקיע הפוטנציאלי את כל המידע הדרוש לו באופן שישאיר אותו מתרשם ומעריך. פופ אפ הוא למעשה הדרך הטובה ביותר לכל עסק ליצור את הרושם הרצוי בעיני הלקוחות הפוטנציאליים שלו, בין אם מדובר בקמפיין שיווקי, בין אם מדובר בסטארט אפ העמל על גיוס משקיעים רלוונטיים ואיכותיים ובין אם מדובר בהרצאות תוכן של בעלי ידע וחוקרים בתחומים שונים.

הפופ אפ ניתנים להתקנה במגוון אפשרויות כך שהמרצה יכול ליהנות מפרישה רחבה של המידע המוצג, מפרישה קעורה על הפופ אפ וממידות שונות המתאימות לגדלים שונים של אולמות. חלק ניכר מהדגמים מגיע כשהוא דו צדדי, כך שניתן להציג עליו מידע, לא משנה מאיזה כיוון תפתחו אותו. כך, ההרצאה שלכם תהיה קולחת ולא תתקל בהפתעות פתאומיות העלולות לפגוע ברצף ההרצאה.

פופ אפ לעסקים – החוויה היא שנשארת בזיכרון

אם אתם מעוניינים שהלקוחות שלכם יזכרו אתכם למשך שנים רבות, התפשרות על מוצרים ממוצעים ואמצעים בינוניים אינה הדרך. אם אתם מאמינים במוצר שלכם, אם אתם רואים את עצמכם פורחים אתו ואם אתם יודעים מה אתם רוצים להשיג באמצעות המוצר הזה – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. אמצעי הצגה של מצגות איכותיות כמו פופ אפ מתכוונן יכול להפוך את המוצר שלכם לסופר מבוקש ואת הרעיון שאתם נושאים אתכם, לחוויה בלתי נשכחת עבור הצופים.

גם אם הלקוחות שלכם מחליטים בסופו של דבר שלא לקנות את המוצר, החוויה היא זו שמותירה את הרושם. ובשימוש בפופ אפ איכותי, המבוסס על חומרים מהדרגה הראשונה ומותקן בתוך שניות בכל אולם בו תבחרו, תשאירו על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם את הרושם שרציתם. כך, ככל שתיטיבו לבנות לעצמכם סביבה איכותית ליצירת ההרצאה שלכם, כך הסיכויים להשגת המטרות שהצבתם לעצמכם – יגדלו. הפופ אפ יהפוך אתכם לבעלים גאים של הרעיון שלכם.