עיצוב אירועים

מדריך מקוצר לעיצוב אירועים

לאירוע שלכם אתם צריכים להגיע כמו אורחים! את התכנון, הסידור והדאגות תשאירו לאחרים.

כאשר מתחילים לתכנן אירוע, אפשר להתבלבל מרוב שפע ההצעות והאפשרויות הרבות. לפעמים אנחנו מתפזרים ליותר מדי כיוונים או מפספסים רעיונות חשובים. אז איך אפשר לתכנן אירוע שיהיה שמח ומעוצב, מהפרט הכי גדול ועד לפרטים הכי קטנים, בלי לשבור את הראש? בדיוק בשבילכם הכנו את המדריך המקוצר לעיצוב אירועים.

מה אתם חוגגים?

נקודת ההתחלה, היא להגדיר מה אתם חוגגים ולפי זה לבחור את הקו העיצובי המתאים לאירוע שלכם. לא דומה עיצוב בר מצווה לעיצוב מסיבת בריתה ולא דומה חתונה לחגיגת מסיבת פרישה לפנסיה.

אולם אירועים או בחיק הטבע?

להחלטה איפה אתם מתכננים לחגוג, יש גם משקל גדול מאד בעיצוב האירוע. עיצוב אולם סגור שונה לחלוטין מעיצוב חלל פתוח. בעיצוב אולמות בדרך כלל אפשר לבחור בכל קו עיצובי שאתם אוהבים, ובמקום פתוח יש לקחת בחשבון את השפעת מזג האוויר, רוחות, חום, חיבור לרשת חשמל ועוד.

על אטרקציות חשבתם?

חלק מעיצוב האירוע, הוא לקחת בחשבון את גיל האורחים המוזמנים ואת תוכן האירוע עצמו. כך ניתן לשלב אטרקציות שיכניסו עניין וייחוד במהלך האירוע. למשל, בר מתוקים או עמדת עיצוב פרחים לאירועים. את האטרקציות אפשר לשלב בחלק מן האירוע או כל זמן שהוא נמשך, לפי החלטתכם.

חפשו מעצב אירועים

אם אתם רוצים להגיע לאירוע כמו אורחים ולא לדאוג לארגן מראש, או לוודא שאין תקלות במהלך האירוע, כדאי לשכור את שירותיו של מעצב אירועים, אשר ידאג לכל אלו במקומכם. מעצב אירועים ידע לייעץ לכם למה כדאי לשים לב במידה ומדובר בעיצוב בר מצווה או בעיצוב חתונה, הוא בעל ניסיון בעיצוב אולמות לאירועים או בעיצוב אירוע בחיק הטבע והוא יוכל להפנות אתכם למקומות המספקים אטרקציות לאירועים, במחיר משתלם ובהתאמה לאירוע המיוחד שלכם.

פנייה למעצב אירועים מאפשרת לכם להסתובב בנחת בין האורחים שלכם וליהנות בלי דאגות. מעצב האירועים ידאג לכל הפרטים ויפיק לכם אירוע מעוצב ומושלם, כמו שדמיינתם. אז אם גם אתם רוצים להכניס משב רענן לאירוע שלכם ולגרום לו להיות לא סתם עוד אירוע – פנו אל מעצב אירועים שיעצב לכם את האירוע הכי מושלם עבורכם!

אמרלו עיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים טלפון: 050-9710166 כתובת מייל: amarelu7@gmail.com