סף דלת

כל מה שרציתם לדעת על סף דלת ולא העזתם לשאול

בדרך כלל זוג שמתחיל לעשות שיפוצים בדירה שזה עתה הוא רכש נכנס לעולם מושג שאין לו לגביו יותר מידי מידע. אחת מהדוגמאות לכך היא הנושא של סף דלת ולכן, אם גם לכם אין מושג על מה מדובר בכלל ומה השימוש של ספי הדלתות, אתם יכולים להרגיש בנוח. אתם לא היחידים שמוצאים את עצמם חסרי אונים מול המונחים והמוצרים השונים והמאמר שהכנו לפניכם יוכל לסייע לכם.

מה זה סף דלת ולמה הוא משמש?

ספי דלתות הם סוג של פרופילי אלומיניום ויש להם כמה מטרות:

  • הם מהווים פתרון עיצובי למרווח שבין האריחים ובין הדלת.
  • הם מהווים פתרון עיצובי ושימושי למרווח שבין הפרקטים ובין הדלתות.
  • הם מהווים פרופיל להפרשי גובה שבין הריצופים השונים.

סף דלת הינו אלמנט שתוכלו להזמין בכל צבע שתרצו, מה שאומר שבהחלט ניתן להשתמש גם בסף הדלת כאלמנט של עיצוב. יש אנשים שבוחרים את סף הדלת שלהם מאלומיניום טבעי ואילו אחרים בוחרים אותו מבריק, בצבעים שונים או עם עיטורים. לכן, אם גם אתם רוצים שהתוצאה הסופית אצלכם תהיה בית מעוצב ויפה במיוחד, כדאי יהיה לתת את הדעת על כל הפרטים שמרכיבים את החלל.  

איפה קונים?

אתם תוהים היכן להזמין ספי דלתות? אם כך, כדאי שתדעו שבין אם אתם מחפשים פרופילי קרמיקה, פרופילים לפינות מאלומיניום או כל מוצר אחר מהתחום הזה – הרי שיש לא מעט חנויות שמוכרות את כל מה שאתם זקוקים לו. ההבדל בין המוצרים השונים שתוכלו למצוא בחנויות הייעודיות לכך אינו נעוץ רק במחיר אלא גם באיכות ובעיצוב הכללי. לכן, אם אתם כבר משקיעים בעיצוב הבית ובשיפוצים שאתם עושים זאת, כדאי לקנות רק סף דלת שעשוי מחומר איכותי במיוחד. לפעמים אפילו כדאי יהיה להשקיע קצת יותר כסף וכך להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה מוצר שאפשר ליהנות ממנו לאורך הרבה מאוד שנים. אתם תראו שלא תצטערו אם תשקיעו בכל האלמנטים שמרכיבים את עיצוב הבית כי הפרטים הקטנים הם שיוצרים את החלל בסופו של דבר.