משלוחי פרחים באשדוד וחנות פרחים באשדוד

כמה מילים על מסר, צבע, סוג האירוע ותקציב – מבט בגלריה העשירה של זרי הפרחים באתר, מעלה שאלה קשה – איזה זר לבחור מבין כל המגוון? האם לבחור לפי הצבע או לפי המשמעות שהפרח מסמל? או אולי לבחור לפי התקציב בכלל?

כדי לבחור משלוח פרחים באשדוד שיגע בלב מקבל/ת הזר, אנחנו ממליצים לחשוב על מקבל/ת הזר ולבחור מה אתם רוצים לומר באמצעות הזר ואיך תרצו להעניק אותו, אישית או בעזרת משלוחי פרחים באשדוד?

המיוחד בזר פרחים אינו גודל הזר, אלא המסר שמאחורי הזר, צבעי הפרחים מעבירים מסר ברור, כאשר מדובר בצבעים כמו אדום, ורוד ולבן. משמעות הצבעים האחרים פחות מוכרת לרוב האנשים ולכן נמליץ להוסיף פתק שיסביר מדוע נבחר דווקא זר הפרחים בצבע המסוים. הוספת פתק תוסיף נגיעה אישית לזר, בין אם זה פתק בכתב יד או מודפס בחנות פרחים באשדוד. גם סוג הפרח מעביר מסר, במיוחד בתרבות המזרח בה לכל פרח יש משמעות משל עצמו. אם בחרתם להעביר מסר דרך סוג הפרח, אז רצוי גם כאן להוסיף נימה אישית בפתק ולהסביר מה משמעות הפרח ומה רציתם להעביר דרכו.

משלוחי פרחים באשדוד – מה מבחינת התקציב?

התקציב הוא אילוץ המגביל את הבחירות ופחות קשור למסר אלא ליכולת הכלכלית. בחנות פרחים באשדוד הקיימת על גבי האתר, תוכלו למיין את זרי הפרחים לפי מחיר, ולבחור מבין זרים רבים המתחילים מעלות נמוכה. ככל שהעיצוב מורכב יותר והזר גדול יותר- מחירם עולה. המיוחד בזר פרחים הוא לא רק הגודל שלו, אלא העיצוב של הזר והמסר שמאחוריו, בצורה זו, גם זר הכולל "רק"  12 ורדים אדומים בעלי ניחוח מקסים, ירגש ויפתיע ויכיל משמעות זהה לזר הכולל יותר פרחים.

בפרחי עירית – חנות פרחים באשדוד

תוכלו למצוא עיצובים רבים של זרים, במחירים שונים בהתאם לתקציב שלכם. הגלריה כוללת מעל לשישים עיצובים שונים ורק להעיף מבט על הזרים מעורר התרגשות וגורר התלבטות קשה במה לבחור…לכן מיינו עבורכם את הזרים באתר לפי האירוע הרצוי, סוג הצבע המועדף (במידה ויש כזה) וטווח המחירים. בהתאם לדרישות שלכם נציע לכם מספר זרים לבחור מבניהם. בנוסף, אנו מציעים משלוחי פרחים באשדוד אם תרצו להפתיע במשלוח.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית של פרחי עירית – חנות פרחים ומשלוחי פרחים בכל הארץ. במידת הצורך, אנו זמינים לכל שאלה בצ'אט האנושי ובטלפונים להזמנות טלפוניות התקשרו 03-9301850!