מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה לבית ולעסק

מדעי ההתנהגות נמצאים בקדמת הבמה כבר שנים רבות. השוק החופשי עובד שעות נוספות, ודורש לדעת כיצד להשפיע על דעת הקהל, ולהשיג יותר צרכנים. הרבה ידע חדש הגיע מתחום מחקר זה, ואחד מהדברים שעלו על פני השטח הוא הדרך בה נוצרת שחיתות. מצלמות אבטחה בתרבות שלנו הן לא המלצה, אלא, לצערנו, מכשיר של חובה.

שחיתות, מסתבר, מתרחשת כשקבוצת אנשים גדולה חיה יחד, ובעצם, כאשר יותר מדי אינדיבידואלים חיים יחד מבלי להיות קרובים זה לזה (משפחה, קולגות, חברים וכיו"ב). קבוצות של מעל 150 אנשים מתחילות לחוות התפוררות של המוסכמות, ופשעים, קטנים או גדולים, מתחילים להתרחש. הדבר הוכח שוב ושוב, עד כדי כך כי חברות מסוימות מפרידות את פס הייצור במפעליהן כשהוא גדל לעבר מאה וחמישים עובדים, וגם שם מצלמות האבטחה עובדות 24/7. אז מה עם העסק שלך?

מצלמות אבטחה מודרניות לחברה המודרנית

אם יש לכם עסק, משרד, חברה או מפעל, הרי שאתם זקוקים למצלמות אבטחה. כל מקום בו ניתן להיכנס או לצאת מהעסק, מקום בו עוברת סחורה או כסף מחליף ידיים, מוטב שתהיה בו לפחות מצלמה איכותית אחת, בכדי לאפשר לכם מעקב מתמיד ומתועד אחרי כל ההתרחשויות בעסק שלכם (וגם בבית הפרטי).

  1. מצלמת כיפה – מצלמה עגולה עם איכות וידיאו של בין 2-5 מגה פיקסל (MP) ברזולוציה גבוהה, כולל אינפרא אדום.
  2. מצלמת צינור – אינפרא אדום עם זום אוטומטי ואיכות וידיאו של 8 מגה פיקסל ורזולוציה מרשימה של 3480X2160P לאיכות תמונה בלתי מתפשרת.
  3. מצלמת PTZ IP ממונעת – מצלמות אינפרא אדום עם פורמט וידיאו של 5MP, 10 פריימים לשנייה, עם זום של פי 18 (X18)
  4. מצלמה סמויה – מצלמה איכותית המוסתרת בגלאי עשן, למי שצריך לצלם מבלי שידעו שהוא מצלם.
  5. מצלמה 360 – ללא אינפרא אדום, מצלמה זו מצלמת 360 מעלות.

מצלמה ברשת – מצלמה בסלולארי שלך

בעבר, מצלמות האבטחה היו מקומיות, אך עם התפתחות הטכנולוגיה וערוצי התקשורת על גבי האינטרנט, ניתן כיום למצוא מצלמות באיכות גבוהה שמאפשרות לכם לשמור על האיכות גם בסטרימינג. במילים אחרות, אין עוד צורך להגיע למצלמה בצורה פיסית, לשלוף את הווידיאו ולראות את הצילום. כיום בעלי מצלמות אבטחה מתקדמות פשוט פותחים את האפליקציה של המצלמה שלהם, ומקבלים שידור ישיר או שחזור של צילום ממתי שהם רוצים.

שירות נוסף מאפשר שמירה וגיבוי כפי שתרצו על גבי הרשת בשרתים, ובעצם מאפשר לכם לקבל את השידור מהרגע בו הפעלתם את המצלמה, ועד הרגע הזה. כל אירוע, כל מה שנקלט בעין המצלמה, זמין, נגיש לכם, בלחיצת כפתור פשוטה. עד כדי כך התקדמו מצלמות האבטחה, כך שאין כל סיבה להתמהמה, אלא להתקין מצלמת אבטחה מקצועית לבית ולעסק, ולדעת שאתם בטוחים.