מידות רולאפ

מה צריך לדעת על מידות רולאפ

כאשר מדובר על מתקני תצוגה, מדובר על מגוון רחב של מתקנים ייחודיים ומגוונים. לא מעט מתקני תצוגה נבנים בהתאם לדרישת הלקוח. בתחום מתקני התצוגה, ישנו מתקן אחד אשר משמש עבור לא מעט מטרות. מתקן זה קרוי: רולאפ. מדובר במתקן תצוגה אשר עשוי מאלומיניום, קפיץ ופלסטיק. המתקן מכיל גרפיקה אשר מודפסת על נייר או בד ותפקידו של הקפיץ הוא למשוך את הגרפיקה המודפסת אל תוך המתקן. מתקן זה מגיע במספר גדלים קבועים. לעיתים ללקוח יש צורך בגודל ייחודי למתקן שלו ולכן הוא מבקש ייצור מיוחד של מתקן זה, באופן ספציפי לצרכיו.

גדלים קיימים של רולאפ

כאמור, הרולאפ הוא מתקן תצוגה בסיסי אשר רבים משתמשים בו כיום לצורך תצוגות שונות. לא משנה אם מדובר בתצוגה במקום העבודה או תצוגה של מוצרים שונים, הרי שמתקן זה יכול לסייע רבות עבור מימוש מטרות התצוגה. למתקן זה ישנם מספר מידות קולאפ קבועים: רולאפ סטנדרטי: 85X200 ס"מ, רולאפ רחב יותר והרולאפ הרחב ביותר: 150X200 ס"מ. בנוסף לגדלים הללו, ישנם רולאפים אשר מגיעים בגודל קטן של נייר A4. רולאפים אלו קרויים: רולאפים שולחנים והם רלוונטיים עבור מטרות שונות. כל אדם יכול וצריך לבחור את מתקן התצוגה הדרוש לו, בגודל הרלוונטי לו, בהתאם לצרכיו. במידה ואינכם יודעים איזה גודל של מתקן תצוגה יממש את המטרות שלשמן הוא נועד, הרי שתוכלו כיום להתייעץ עם אנשי מקצוע המכירים את התחום ומבינים בו.

כיצד בוחרים רולאפ

כאמור, יש לבחור רולאפ ראשית כל, בהתאם למטרותיו. כך למשל עבור דלפק קבלה בבית מלון ניתן לבחור כיום רולאפ שולחני מעוצב, עבור צרכי עבודה ניתן לבחור בגודל הסטנדרטי של מתקן תצוגה זה. מלבד זאת, יש לבחור את מתקן התצוגה המדובר בהתאם לסוג החומר עליו מודפסת הגרפיקה. ישנם יצרנים המציעים חומר סינטטי וישנם יצרנים המציעים דפי למינציה פשוטים. יש חשיבות רבה לסוג החומר המשולב ברולאפ מכיוון שבסופו של דבר הוא זה שיקבע את הנראות הוויזואלית של כל המתקן עצמו. לכן, חשוב מאוד לבחון היטב את כל מה שמוצע בתחום מתקני תצוגה אלו ולאחר מכן לבחור את הרלוונטי ביותר לצרכיכם.