מחיצה שקופה אקוסטית למשרד מעוצב 

בעבר, היה נהוג שהעבודה במשרד מתבצעת בשקט – כל אדם לעצמו. כיום מקובל לרכז את העובדים במרחב פתוח, המופרד בעזרת מחיצה שקופה אקוסטית למשרד מעוצב וייחודי. לעתים יתבצע שימוש ביותר ממחיצה אחת, תלוי במספר העובדים ובעיקר בצרכים והדרישות של הדרג הבכיר המעוניין ליצור סביבת עבודה אידאלית, בה העובדים נהנים זה מחברתו של זה, אך גם שומרים על שגרת עבודה תקינה. 

סוגים של מחיצה שקופה אקוסטית למשרד מעוצב

מובן שקיימים מספר סוגים של מחיצה שקופה אקוסטית למשרד מעוצב ומרהיב, כך שכל אחד יוכל למצוא את הסוג המתאים ביותר לו ולדרישותיו האישיות:

  • מחיצה מודולרית – מחיצות אלו יסייעו לבצע חלוקה נוחה בחלל, תוך שמירה על רמת גבוהה של אקוסטיקה. לצד אלו, ניתן להתגמש ולעוף עם הדמיון מבחינת העיצוב הייחודי. תוכלו ליצור עמדות עבודה אישיות במרחב פתוח (Open Space), חדרי ישיבות, חדרי הנהלה ובעלי תפקידים ועוד.
  • מחיצות ניידות – העסק שלכם נמצא בתהליך שינוי מתמיד, ואין לדעת מתי יעלה הצורך להרחיב מחלקה כזו או אחרת, להעביר מקומות, לפנות שולחנות ועוד. המחיצות הניידות יענו על כל הצרכים העיצוביים שלכם במהירות וביעילות, כשהן קבועות ברצפה ונעות בעזרת מסילה בתקרה. ניתן לעשות בהן שימוש גם בירידים גדולים, גני אירועים, אולמות הדרכה – כל מקום הדורש חלוקה של החלל מסיבה זו או אחרת. 
  • למה דווקא שקוף? – מחיצה שקופה אקוסטית היא הבחירה הטובה ביותר, מכיוון שיש משהו אלגנטי בשקיפות בחלל. על אף ההפרדה, החלל ייראה גדול יותר ומרווח יותר. אם השימוש במחיצות אלו נעשה בירידים גדולים, כנסים עסקיים ואירועים אחרים בהן נוצר עניין למשוך את תשומת ליבם של הבאים, הרי שמחיצה שקופה תשיג בדיוק את המטרה הזו!

מחיצות – הן נחוצות!

עם כל הרצון ליצור גיבוש בין העובדים, יש לזכור להעניק להם גם את השקט הנדרש להם בכדי לבצע את עבודתם נאמנה. מחיצה שקופה אקוסטית למשרד מעוצב היא גם יעילה, מכיוון שהיא מאזנת בין שתי הדרישות הללו – עיצוב ייחודי ועבודה יעילה. אז למה אתם מחכים? זה הזמן להתייעץ עם המומחים ולעצב מחדש את המשרד שלכם!