מהדקי חשמל

מהדקי חשמל בטיב מעולה

מהדקי חשמל הם צורך בסיסי אצל כל חשמלאי ומי שמתעסק עם מערכות חשמל ביום יום כמו אנשי אחזקה בכל בית מלון, מפעלים, בסיסי צבא וכו'.

הרכבת והתקנת בלוחות חשמל

חשמלאים מנוסים בונים לוחות חשמל ייעודיים לכל לקוח על פי הצורך הקיים. בניה של לוח חשמל היא אחריות גדולה כיוון שיש לבנות את הלוח כך שיתאים לכל המערכות הקיימות בהווה וגם יותיר מקום לשינויים או תוספות שיהיו בעתיד במערכות של חד פאזי, תלת פאזי או מערכות גדולות הרבה יותר. המגמה היום היא להתקין מהדקי חשמל גשר כדי להשאיר אופציות פתוחות לעתיד.

בסוף תהליך בניית הלוח מגיע בודק חשמלי המוודא כי כל החיבורים שבוצעו באמצעות מהדקי חשמל בוצעו כראוי ועל פי חוק החשמל כולל ביצוע הארקה לבטיחות מרבית במקום ההתקנה.

מהדקי חשמל

מהדקי חשמל הם לוחות בגדלים ובצורות שונות כמו מלבנים או מרובעים שרוכשים החשמלאים כדי לחבר שאליהם את כל חוטי החשמל הצבעוניים על פי ייעודם. כדי ליצור פונקציונליות מרבית בוחרים את מהדקי חשמל הנוחים ביותר שיכילו את מלוא הכבלים שיעברו דרכם.

מהדקי חשמל גדולים וייחודיים מיוצרים על פי הזמנה מיוחדת, בגודל, בצורה ובמבנה הנחוץ על פי החלטת אנשי המקצוע בפרויקט.

מהדקי חשמל תקניים

חשמלאים רבים מעדיפים להתקין מהדקי חשמל בעלי הסתעפות וכך הם יכולים לחבר כבלים בכיוונים השונים . מהדקי חשמל ייעודיים מתאימים לכבלים מאלומיניום או נחושת בעלי תו תקן DIN  המאושר על ידי מכון התקנים הישראלי לשימוש בטיחותי .מהדקי החשמל מתאימים לעבודה במגוון עוצמות של זרמים חשמליים, עם כמות שונה של ברגים, מבורג בודד ומעלה. יש להקפיד ולרכוש את הדגם המתאים ביותר עבור כל מיזם.

מהדקי חשמל אפשר לרכוש בגדלים שונים . אם מדובר בהזמנה מיוחדת של גודל לא סטנדרטי, מבצעים זאת בהזמנה ספציפית דרך המפעל.

מהדקי חשמל בנויים מחומרים בטיב מעולה כמו סגסוגת אלומיניום העמידה לקורוזיה בעלי ברגים על פי הצורך . עומת ההידוק משתנה בין המכשירים השונים והיכולות נעות בין דרגת הידוק 23 ועד דרגת הידוק 46.

מפעלי מתכת כפר מנחם ידועים במקצועיותם ללא פשרות, הצוות שלנו ישמח להמליץ לכם על מהדקי חשמל המתאימים עבורכם.