כוסות

כוסות

רובנו לא מקדישים יותר מדי תשומת לב לקניית כוסות – אבל עבור מסעדות, בתי קפה, ברים, אולמות אירועים וגם מטבחים מוסדיים גדולים – מדובר ברכישה שבהחלט מצדיקה מחשבה ובחירה מושכלת של החנות ממנה יירכשו פריטים בסיסיים אלה.

לא להתפשר על אסתטיקה

לכאורה כוס היא פריט שכמעט ולא מושך תשומת לב, וכבר אמרו חז"ל "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו" – אבל במציאות של ימינו, כשאין כמעט מסעדה, בית קפה או בר שלא נמצאים במאבק מתמיד כדי להצליח גם בשוק תחרותי ובמציאות עסקית מורכבת, גם לפרטים הקטנים יש חשיבות גדולה, וגם אם הלקוחות לא תמיד יודעים לבטא במילים ברורות את ההשפעה של הכוס שבה הוגש להם הקפה או השייק שהזמינו, עדיין יש לכך השפעה על חוויית הבילוי ובהתאם על הסיכוי שאותו לקוח יחזור פעם נוספת לעסק שלכם.

בהתאם רצוי לרכוש את כלי המטבח כולם בחנות שמקפידה לעדכן את המלאי שלה ולהציע שלל אפשרויות. בדרך זו תוכלו לבחור את הפריטים המתאימים ביותר לאופי העסק שלכם ולאסתטיקה שמאפיינת אותו.

למה כדאי להעדיף כוסות עמידות?

כוסות הן מוצר שביר מאוד, ובפרט כך הדבר בעסקים כמו בתי קפה ומסעדות, או לחילופין גני אירועים, שבהם העומס, הלחץ ולעתים חוסר תשומת הלב (של הלקוחות ושל הצוות) גורם לנפילה של כלים כאלה ואחרים.

בהתאם מומלץ לוודא שאתם רוכשים כלים שהם לא רק יפים להפליא אלא גם כאלה שהם עמידים מאוד, ושתוכלו להשתמש בהם לאורך שנים רבות.

איך לקנות כלים איכותיים מאוד במחיר משתלם במיוחד?

באופן טבעי מרכיב חשוב אחר לקנייה שהיא באמת משתלמת הוא המחיר – לקוחות פרטיים קונים כמות קטנה של פריטים ועל כן המחיר הוא פחות קריטי, אבל כשקונים כמה עשרות או אפילו מאות כוסות, למחיר של כל פריט יש חשיבות רבה.

הדרך הטובה ביותר לצמצם עלויות, וזאת מבלי להתפשר בנושא האיכות או האסתטיקה או העמידות, הוא לרכז את קניית כל הכלים והציוד הדרוש לכם במקום אחד, כמובן חנות שמציעה מבחר רחב של פריטים איכותיים ויפים, וכך לקבל גם הצעת מחיר משתלמת מאוד על כל כוס ובעצם על כל פריט שהוא.