טיול מאורגן לקניה

טיול מאורגן לקניה

טיול מאורגן לקניה מתאים ליחידים ומשפחות וכולל הצצה מרתקת לארץ הספארי המיתולוגית. זהו טיול אל אחת השמורות היפות ביותר בקניה עם חיות פרא, בעלי כנף ססגוניים נדירים ונופים חד פעמיים. טיול מאורגן לקניה הולך לחוויה של טיול ספארי במלוא  עוצמתו עם ביקור בשמורת אברדר, הבית של חזיר היער האימתני והקרנפים השחורים. בשמורת אגם נקורו יש ריכוז גדול של פלמינגו ורודים שבגללם קוראים למקום "האדם הורוד" נמת נאיוואשה היא ימת המים המתוקים באזור המושכת אליה בעלי חיים רבים ויש בה את העופות הכי יפים בעולם של חסידות ושקנאים. במקום גם זברות, ג'ירפות, אנטילופות, נמרים ובבונים.

העיירה נארוק – של שבט המסאי

העיירה נארוק היא המרכז הכי גדול של בני שבט המסאי. נמצאת בה שמורת מסאי מארה המשתרעת על כ-1,500 קמ"ר. טיול מאורגן לקניה, חייב לכלול ביקור במקום. היא מהווה את אחד ממרכזי שימור החיות הכי גדולים בקניה ונודדים אליה מכל מיני שמורות אחרות. ספארי בשמורה מאפשר למטיילים לעקוב אחרי בעלי החיים כמו באפלו, אימפלות, גנו, פילים, ג'ירפות ועוד טורפים. השמורה נמצאת במקום הכי צפוני של שמורת הסרנגטי. המטיילים שם ייחשפו למחזות של להקות בעלי חיים הנודדים בה. באזור הנהר שנקרא מארה מתרכזים היפופוטמים, עדרי ג'ירפות ופילים מחזה חד פעמי של חיי פרא בקצה העולם. מהשמורה יצאו המטיילים לאגם נאיוואשה הנמצא בגובה של 1,885 מעל פני הים. הוא מוקף בצמחיית גומא, ויש בו קורמורנים, עופות מים והרבה מאוד בעלי כנף אחרים. ,לב האגם מכונה "אי הסהרון" ובו מסתובבים חופשי צבאים, זברות וג'ירפות.

למרגלות הקילימנג'רו

קניה היא מקום של חיות, ולכן רובו של הטיול מתרכז בשמורות ובטיולי ספארי. למרגלות הר הקילימנג'רו יש אוכלוסית פילים, לצד גנו, ג'ירפות וזברות, חתולים ונמרים וגם ביקור במקום הופך לטיול ספארי. גם שמורת אמבוסלי מכילה הרבה מאוד בעלי חיים. השמורות הטבעיות האלה, הן בעצם מטרת כל טיול מאורגן לקניה. ארץ של חיי פרא, שימור בעלי חיים בטבע שלהם, והצצה אל תרבות ואורח חיים פרמיטיבי קסום,  מסורתי ופראי.