טיול מאורגן לטנזניה

טיול מאורגן לטנזניה

לטנזניה יש כל כך הרבה מה להציע, שכדי לבחור בטיול הנכון, מומלץ לצאת לבחור במתכונת של טיול מאורגן לטנזניה, המרכז גם ספארי בשמורות הידועות סרנגטי, ארושה, נגורונגורו וטרנגירי, גם ביקור בשבטים עם פעילות חברתית ומגבשת- חוויה לכל החיים.

הפארק הלאומי ארושה, הוא המקום הראשון המומלץ לביקור. הוא משתרע על שטח של כ-137 קמ"ר וזו הזדמנות מעולה לחוויית ספארי. כבר בכניסה תשמעו את קולות הטבע הפראי. זוהי שמורה שנראית כמו יער גשם, עם הרבה סוגי קופים, אנטילופות, זברות, נמרים, פילים וצבועים. הנסיעה בספארי היא בג'יפים, ותוך כדי שהייה מתקבלים דיווחים על התרחשויות מסעירות ברחבי השמורה.

מי רוצה לפגוש את שבט הצ'אגה?

טיול מאורגן לטנזניה, כולל גם ביקור אצל בני שקט הצ'אגה. זוהי הקבוצה האתנית השלישית הכי גדולה בטנזניה והיא מתקיימת מגידול של יבולים, קפה ובננות. בסמוך אליה שוכנת עוד קהילה שנקראת עיראקווי "מבולו" בסווהילי. המתגוררים בבקתות בוץ. גם שבט המקונדה מתגורר בסמוך והוא ידוע על שום עבודות היד היפות שעושים בני השבט. מפגש עם בני שבטים, זה לא דבר לא זוכה כל אחד. זוהי חוויה מרגשת, הנוגעת בלב ליבה של אפריקה ובמהות שורשי ההתפתחות שלה מהילידים הללו.

שמורת הסרנגטי – אתם באנימל פלאנט

כל מי שצפה אי פעם בערוצי הטבע, יודע מהי זמורת הסרנגטי, שכן היא אחת מהשמורות הכי מגוונות בעולם. היא מורכבת מכרי עשב המשתרעים על שטח של 14.500 שמ"ר וגובלת בשמורת מסאי מארה, בצד הקנייתי. הסרנגטי היא בית גידול לאלפי טורפים, אוכלי עשב, זוחלים ובעלי כנף. ביקור בשמורה ייעשה בהתאם להתרחשויות המעניינות השונות במקום וידווחו בזמן אמת. בספארי תוכלו לפגוש פילים, נמרים, אריות, קרנפים ותאו. גם היפופוטמים, עופות צבעוניים, אנטילופות וטורפים, כולם במרוץ בו החזק מנצח, באחת השמורות הכי יפות וטבעיות בעולם.

מכתש נגורונגורו – טיול מאורגן לטנזניה

מכתש נגורונגורו, נחשב לאחד מהאתרים הכי מרתקים בכל טיול מאורגן לטנזניה. תחתיתו ממוקמת בגובה של כ-1800 מטרים והיא כוללת ביצות, ימה, יערות, מישורי עשב אשר מהווים מוקד משיכה לאלפי פריטי טבע וטורפים. במקום ניתן לצפות על בעלי החיים, הדוהרים על הימה כדי לשתות, ללחך עשב ולחשוב על הטרף הבא.