טיולים מאורגנים לויטנאם

טיולים מאורגנים לויטנאם

ויטנאם הפכה בשנים האחרונות ליעד תיירותי מבוקש מאוד. החוויה שאפשר לעבור בה לא דומה לשום מקום אחר, לכן טיולים מאורגנים לויטנאם מאוד מבוקשים היום. זוהי ארץ מסורתית שהצליחה לשמור במשך שנים על האותנטיות והמסורתיות שלה, וביקור בה הופך לביקור חוויתי מאוד שלא שוכחים הרבה זמן. וייטנאם שוכבת בדרום מזרחה של יבשת אסיה ויש בה יותר מ-90 מיליון תושבים. היא אקוזטית ומשלבת תרבויות עתיקות, ערים אורבניות מודרניות לצד יופי עוצר נשימה. יש בה ערים מודרניות לצד כפרים ציוריים ולכן טיולים מאורגנים לויטנאם יובילו אתכם במסלול, שמגיש לכם את כל הטעימות, מה שיוצר בליל של חוויה בלתי נשכחת.

ביקור במפרץ הא לונג – פלא טבע

מפרץ הא לונג  כלול בהרבה טיולים מאורגנים לויטנאם. הוא נמצא בצפון ויטנאם כ-160 ק:מ מהאנוי. זהו אתר תיירות מפורסם והוא נחשב לאחד משבעת פלאי העולם. הוא מורכב מ-3000 איים קטנים שכל אחד מהם נראה כמו צוק מרהיב, פלא טבע. כאשר מביטים על המפרץ כולו, רואים אלפי צוקים הפורצים בשלל צורות כמו במטה קסם. הויטנאמיים מאמינים כי האיים נוצרו בגלל העימותים שהיו להם עם סין, האלים הם אלה שהזעיקו דרקון עצום שיגן עליהם והוא, בליטוף של זנבו העצום את הטבע, חצב את הצוקים עם כל הצורות הללו.

מי בא להאנוי?

העיר האנוי היא עיר הבירה של ויטנאם. היא שוכבת בגדה המערבית של הנהר האדום. היא הוקמה בשנת 1010 ומונה כ-7.5 מיליון תושבים. לפני האיחוד בין צפון ויטנאם לדרום, היא שימשה כבירת צפון ויטנאם. זוהי עיר עתיקה עם היסטוריה ארוכה, שידעה השפעות זרות וכיבוש ואלה באים לידי ביטוי בארכיטקטורה, בנוף של הערים וכל אלה לצד בנייה מודרנית. טיולים מאורגנים לויטנאם, כוללים גם את העיירה סאפה. היא שוכבת על רכס הרי הואנג ליאן סון ומוקפת בשדות אורז ובכפרים קטנים. מתגוררים בה קבוצות אתניות ושבטים, המשמרים תרבויות ומנהגים מסורתיים של אלפי שנים. אחד ההרים מסביב לעיר הוא הר פנסיפאן, שהוא ההר הכי גבוה בויטנאם ומתנשא לגובה של 3,140 מטרים.