טויוטה

טויוטה מכירת רכבים

מבחר כלי הרכב של טויוטה הוא גדול במיוחד. אפשר למצוא כמה סוגים של רכבם משפחתיים בנפח של 1600 או 1800 סמ"ק, רכבים קטנים בנפחים של 1400-1200 סמ"ק, כמה דגמים של רכבי שטח, ג'יפים, טנדרים ועוד.

רכבים היברידיים

גולת הכותרת של טויוטה היא ייצור רכבים היברידיים. לאור החשיבות הרבה שמייחסת טויוטה לשיטת נהיגה זו, היא הקדישה לכך שנות פיתוח ומחקר רבות ולכן כעת היא המובילה תחום זה בעולם.

טכנולוגיית HSD, המשלבת בין מנוע חשמל ומנוע בנזין מניעה את הגלגלים לטווחי הנסיעה הקצרים בין שני קילומטר לחמישים קילומטר בשעה בנהיגה שקטה, בזיהום אוויר מופחת ובחיסכון משמעותי בדלק.

שני המנועים ממוקמים זה לצד זה אך הם פועלים בנפרד כל אחד בתחום שהוקצה לו. בעת הצורך הם משלבים את הפעילות שלהם .בכבישים מהירים הם פועלים שניהם ובכביש עירוני פועל המנוע החשמלי בלבד. המערכת הזו יוצרת את הנהיגה הנכונה ביותר ביעילות מקסימלית תוך ביצוע חיסכון אנרגטי.

טויוטה

באולמות התצוגה של טויוטה אפשר לרכוש מלבד הרבים החדשים גם רכבים בשיטת הליסינג.

טויוטה ליסינג

אפשר לבצע עסקת מימון לכמה שנים עבור רכב טויוטה חדש או רכב משנתון מתקדם כדי לאפשר ללקוחות לנהוג באחד מהרכבים הבטיחותיים ביותר בעולם.

עסקה זו מתאימה לאנשים פרטיים ולאנשי עסקים המעוניינים לנהוג ברכב חדש שיש לו אחריות וברוב המקרים אפס תקלות.

הלקוחות שוכרים את הרכב או מחכירים אותו לתקופה שאורכה סוכם מראש. עלויות הליסינג הן הוגנות וסבירות ובכל חודש הלקוח מקבל חשבונית עבור התשלום בוצע . אנשי עסקים יכולים לכלול את ההוצאה עבור הוצאות הרכב שנרכש בליסינג, בספרי הנהלת החשבונות של העסק שלהם.

הרכבים כוללים אחריות יצרן, חבילת טיפולים וביטוחים במחירים אטרקטיביים, כמה מסלולי מימון על פי שווי העסקה ופרק הזמן שנקבע להשכרה או לחכירה בתנאים פיננסיים מועדפים.

באולם התצוגה קיים היצע נרחב של דגמים מובילים שאפשר לבחור מתוכם את הדגם המתאים ביותר לצרכי הלקוח. בחלק מהדגמים מותקנת המערכת הבטיחותית המשוללת בעולם.

בכל תקלה או בעיה, עומד לרשות הלקוחות המוסך המאובזר וצוות העובדים המסור של טויוטה.