חנויות הדפסה על זכוכית

שתי הדרכים שבהן עושות שימוש חנויות הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית מהווה אחד מאותם שכלולים טכנולוגיים שהופכים את החיים שלכם לחלומיים יותר. זכוכית ועל גביה תמונה – חדה, בטיב מעולה, בכל צבעי הקשת, או לחלופין בדמות של איור גרפי, ביחד עם או בלי טקסט הינה בכל זמן מהווה אלמנט אטרקטיבי, בכל מקום בו היא קיימת, וזה לא מפתיע כי עסקינן הודות הדבר הכי פופולרי במציאות העכשווית לאין ערוך. 

שתי הדרכים שבהן עושות שימוש חנויות הדפסה על זכוכית – 

קיימות שתי דרכים מרכזיות של הדפסה על זכוכית שבהן עושות שימוש חנויות הדפסה על זכוכית – האחת הינה הדפסה אחורית והשניה הינה הדפסה קדמית. קיימים מצבים שבהם ההדפסה הכי טובה הינה על מדבקה שמוצמדת לחלק האחורי של הזכוכית ויוצרת פריט עם עומק וחיות מדהימים. אבל הדפסה קדמית מדפיסה באופן ישיר על גבי הזכוכית את התמונה או הטקסט שעליו החלטתם, ומדובר גם בדרך הכי שכיחה שמוודאת כי התמונה תצא מאוד חדה. ביותר. 

עבור מה משמשות חנויות הדפסה על זכוכית?

זכוכית ועל גביה תמונה ברזולוציה גבוהה ובאיכות מדהימה עשויה לשמש אתכם למנעד רב של יעדים, כלהלן – 

  • דלת למקלחון או לארון הזזה – מדוע אין להפוך את דלת המקלחון או את אחת מן הדלתות של ארון ההזזה ליצירה ששל פיקסו? על ידי הדפסה על זכוכית אפשר לבצע את זה בפשטות רבה, בעלות הוגנת ויש שפע רב של היתכנויות, באופן הזה שאפשר להבטיח הרמוניה שלמה בין הדלת לבין כל המרחב.
  • חיפוי קיר, ובייחוד בחדר אמבטיה ובמטבח, אבל אף בחדר שינה – חיפוי זכוכית הפך בעשור  האחרון לתחליף נדרש ביותר עבור אריחי הקרמיקה שהיו בעבר ועבור טפטים ששלטו בשנות השבעים, ורק טבעי הדבר שתהיו מעוניינים להפוך את חיפוי הזכוכית לעוד יותר חינני על ידי הדפסה על גבם.
  • ראי דקורטיבי – במידה ובעבר ראי היה בעצם סוג של פיסת זכוכית בצורת מלבן, ביחד עם מסגרת רגילה, הרי כעת בני אדם נוטים להפוך את הראי ליותר דקורטיבי, כשאחת האופציות הניכרות הינה הדפסה על ראי.
  • נוכחות של תמונה – כפי שקיימת תמונה על גבי קנבס, באופן זה קיימת תמונה על זכוכית. תמונה זו מעניקה לכל מרחב בו היא מוצבת נראות עכשווית, וקיימות המון היתכנויות של התמונה עצמה, הווה אומר – ההדפסה על גבי הזכוכית בהמון ואריאציות.
  • הצבת אריחים בחדר האמבטיה – אף את האסתטיקה של חדר האמבטיה אפשר ורצוי לשדרג על ידי הצבת אריחים שעל גביהם קיים ציפוי של זכוכית ועליו הדפסה מסקרנת.
  • קיומם של שולחנות דקורטיביים – שולחנות זכוכית מהווים פריט ריהוט חינני בפני עצמו, ומי שמעוניין להפוך אותם לעוד יותר מהממים, עשוי להדפיס על הזכוכית תמונה מסוימת ולשדרג את הנראות שלהם.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *