כל מה שצריך לדעת על חיפוי קירות עץ

לא פעם בתהליך עיצוב או שיפוץ בית, אנשים בוחרים בחיפויי קיר כלשהו או קירות כלשהם בחדרים השונים בביתם. חיפוי קירות זוהי דרך נהדרת להעניק לכל חדר בבית את המראה הייחודי והמרשים ביותר. בעוד שחיפוי הקיר הפופולארי בעבר היה חיפוי אבן, הלא שכיום הטרנד החם ביותר עבור חיפויי קירות הוא חיפוי קירות עץ. ישנם כיום מבחר סגנונות של חיפוי עץ אשר ניתן לחפות בהם את הקירות בבית. לחיפוי העץ ישנם יתרונות רבים מלבד הדקורטיביות והייחודיות שהוא מעניק לקיר אותו הוא מחפה. אולם, אם בחרתם לחפות בעץ קיר או קירות כלשהם בביתכם, חשוב מאוד שתבחרו בחברה הנכונה אשר תבצע את העבודה הטובה ביותר עבורכם, בתחום חיפוי העץ עבור הקיר.

מדוע לבחור דווקא בחיפוי קירות עץ?

כאמור, בעבר, כאשר אדם היה מעוניין להעניק לביתו מראה דקורטיבי ומרשים, הוא היה בוחר לחפות את אחד מקירות הבית או כמה מקירות הבית באבנים שונות, אשר היו מעניקות לבית מראה מרשים וייחודי. אולם, במהלך הזמן, תמה תקופת החיפוי בעזרת אבנים שונות והגיעה תקופת חיפוי קירות עץ. חיפוי קירות דווקא בעץ, זהו דבר אשר מעניק מראה טבעי, ארצישראלי, מרשים וייחודי לכל קיר בבית או בכל מתחם אחר. אולם, מעבר לדקורטיביות, לייחודיות וליופי אשר מעניק חיפוי עץ לקירות, הלא שישנם יתרונות נוספים לחיפוי קירות דווקא בעץ:

  • חיפוי עץ לרוב יהיה זול יותר מחיפוי אבן.
  • תהליך חיפוי בעזרת עץ יהיה תהליך קל ומהיר יותר, אשר לא יסב אי סדר ולכלוך לסביבה אשר עובדים בה.
  • ייצור העץ כחומר גלם מצריך מעט משאבים מהסביבה.
  • העץ איננו פולט רעלים ולכן, ניתן להשתמש בו בבטחה בתוך הבית מבלי לחשוש שהוא יפלוט רעלים לחלל החדר.
  • חיפוי העץ הוא חיפוי אקוסטי טוב מאוד. כאשר יש לכם צורך למזער רעשים חיצוניים המגיעים דרך הקירות, כדאי להשתמש דווקא בחיפוי עץ.

כאמור, חשוב מאוד לזכור שבכדי שחיפוי עץ יהיה מושלם, יש צורך לבחור בטובים ביותר בתחום זה. חיפוי קירות עץ של דקור סטאר, זהו ללא ספק החיפוי המקצועי, האיכותי והטוב ביותר, עבור כל קיר המצוי בכל מתחם באשר הוא.