דשא סינטטי

האם דשא סינטטי מחייב התקנה על ידי בעל מקצוע?

אין ספק כי דשא סינטטי הינו המוצר הפופולארי ביותר לעיצוב גינות ומרפסות בעידן החדש. הדשא הסינטטי מעניק יתרונות רבים בכך שהוא לא זקוק להשקיה קבועה, הוא יכול להחזיק מעמד במשך שנים רבות (בתנאי שמדובר בדשא איכותי), לא מצריך עבודות תחזוקה כמו ריסוס, דישון, כיסוח וכדומה ומשדרג את מראה הבית בצורה משמעותית ומיוחדת.

היום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי דשא סינטטי, אך מלבד הבחירה בסוג הדשא, אשר משפיעה כמובן על העלויות, ישנו עניין נוסף שיש להתייחס אליו בכדי לתכנן בצורה נכונה את ההוצאות שלכם – עלויות ההתקנה של הדשא.

השטח עליו מתקינים את הדשא

לשאלה האם תהיו זקוקים לשירות של מתקין מקצועי עבור דשא סינטטי או לא יש להתייחס בהתאם לתנאי השטח עליו אתם רוצים להתקין את הדשא. למשל, אם אתם רוצים להתקין את הדשא על משטח בטון מיושר או מרפסת מרוצפת, אתם לא צריכים מתקין מקצועי וללא ספק אתם יכולים לבצע את העבודה הזו בכוחות עצמכם ואולי עם קצת עזרה מחברים או בני משפחה.

לעומת זאת, אם אתם מתכננים להתקין את הדשא בגינה, על אדמה שיש ליישר אותה, לנכש עשבים, להזיז אבנים וכדומה, עדיף לפנות אל מתקין מקצועי אשר יעשה עבורכם את כל העבודה הזו. בנוסף, ככל שהשטח יהיה גדול יותר, כך הצורך במתקין מקצועי הופך להיות קריטי יותר.

לבחור את המתקין הנכון

אם הבנתם כי אתם זקוקים לשירות של מתקין דשא סינטטי מקצועי, אל תנסו מיד לחסוך עלויות ולפנות אל המתקין הזול ביותר שאתם מצליחים למצוא. קודם כל בדקו כמה מתקינים שונים באזור שלכם, בדקו את הניסיון שלהם, המוניטין שלהם, הפרוייקטים הקודמים שביצעו, כלי העבודה שהם עובדים עמם, האם הם מעניקים אחריות על העבודה ועוד, וכך תוכלו לבחור בצורה טובה יותר את המתקין הנכון עבורכם – מתקין מקצועי ברמה הגבוהה ביותר אשר ידרוש מחיר משתלם ביחס למחירי השוק ולא מחיר מופרז וגבוה מידי אשר יהפוך את ההוצאות שלכם על הדשא הסינטטי להרבה יותר גבוהות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *