תאורה לגינה

תאורה לגינה ופתאום מתחשק לשבת בחוץ

הגינה שלכם יכולה להיות המקום הנעים ביותר בבית, ובמדינה בה יש כל-כך הרבה ימים יפים שטופי שמש וערבים נעימים עם טמפרטורה מלטפת, אין סיבה לשבת ספונים בתוך הבית. אם יש לכם חצר או גינה, תאורה נכונה יכולה להפוך אותה למקום אטרקטיבי ומזמין שנעים לשהות בו.

הרבה אלמנטים משפיעים על האווירה בגינה, אבל שימוש נכון באור, שהוא בסופו של דבר מה שגורם לנו לראות ומשפיע ישירות על התחושה שלנו וההתרשמות שלנו מהסביבה, הוא גורם מפתח והאלמנט המרכזי בשדרוג כל גינה. לכן שימוש נבון וחכם בתאורת לגינה יכול לשנות ברגע אחד את כל המראה והאווירה בחצר שלכם, במינימום השקעה ובמקסימום תוצאות.

סוגים של תאורה לגינה

אם אתם ניגשים ברצינות למהפכה בגינה שלכם, תתכוננו להתפעל ולקבל השראה משפע רב של אפשרויות ופתרונות תאורה לגינות פרטיות.

המנורות הפופולאריות לגינה בימינו הן הצבעוניות, כפי שבוודאי כבר ראיתם במלונות הבוטיק המעוצבים בטעם טוב, ובחצרות האירועים הנחשבים. תאורות אלו מייצרות אווירה בצורה פשוטה – תוך שימוש בצבע ואור בזוויות שונות. מנורות גינה אלו זמינות במחירים נגישים לכל כיס.

זרוע תאורה דקורטיבית יכולה לעטר את הכניסה, היציאה והמעברים, שכן האלגנטיות שלהן מזכירה חצרות מלכות באירופה, עם פרזול נעים ואור בעוצמה בהתאם למיקום ולצורך.

חומרים חכמים – גם בנראות וגם בעמידות

גופי תאורה לגינה צריכים להיות עמידים במיוחד. בישראל, מדינה שבמהותה מדברית, ההפרשים בין טמפרטורת היום והלילה יכולים להיות קיצוניים. גם בחורף יכולים להיות ימים חמים מאוד, ולילות קרים עד כדי קרה. מנורות הגינה המודרניות מותאמות לעמידה בתנאי קיצון אלו, כך שההשקעה שלכם היא לטווח הארוך.

החומרים עצמם, וגם הצבע איתו נצבעת המנורה, יודעים להתמודד עם הכיווץ וההתרחבות שנגרמים עקב החום הגדול והקור הקיצוני, וכך תישארו עם גינה יפה ומוארת גם בשיא החורף, כשמצטנפים בבית מתחת לכירבולית.

שילובים דקורטיביים של זכוכית ומתכת יוצרים מראה אלגנטי המתאים לכל גינה, ומיקום נכון של גופי התאורה לגינה שלכם יהפוך אותה לגן עדן פרטי ומפתה בחצר ביתכם.