איך להקל עלינו במטבח עם גאדגטים לבית?

האסוציאציה הראשונה של גאדגטים היא פריטים מתוחכמים מעולם המחשוב והאלקטרוניקה, אבל במקרים רבים גאדגטים לבית הם דווקא אביזרים פשוטים למדי – שגם ככה מספקים תועלת רבה. בפרט כדאי למצוא גאדגטים למטבח, וזאת כדי להפוך את העשייה הקולינרית לקלה יותר ומהנה יותר.

קולפנים ופורסים

רבים מאיתנו משקיעים יותר ויותר זמן במטבח, כחלק מהמהפכה הקולינרית שאי אפשר להתעלם ממנה. באופן טבעי ישנו רצון להקדיש את מרב תשומת הלב ליצירת מתכונים מעניינים ולהוצאה לפועל של תוכניות קולינריות שונות, ועל-מנת שנוכל להתרכז במה שחשוב באמת, נדרשים פתרונות יעילים לפעולות בסיסיות כמו קילוף ופריסה. בהתאם ישנם לא מעט גאדגטים לבית שמבצעים פעולות אלה עבורנו – מסלסל ירקות ידני של OXO הוא דוגמה אחת, פורס אבוקדו של אותה חברה הוא עוד דוגמה, ואפילו פורסי אננס ומנגו תוכלו למצוא בחנויות מובחרות לכלי מטבח וגאדגטים.

גאדגטים לבית למדידה מדויקת

סוג אחר של גאדגטים למטבח נועד להבטיח מדידה מדויקת במסגרת כל בישול, אפייה, הקפצה, טיגון וכו'. לשם כך ישנו מגוון רחב של כוסות מידה מעוצבות, כפיות למדידה שעליהן מופיעה באופן בולט ונאה לעין המידה ועוד גאדגט בקטגוריה זו הוא טיימר מגנטי דיגיטלי שמאפשר לנו לבצע כל פעולה במטבח באופן המדויק ביותר לא רק מבחינת המשקל אלא גם מבחינת הזמן.

מגשי קרח – כמה פשוט ככה יעיל

כאמור אחד המאפיינים העיקריים של גאדגטים למטבח הוא הפשטות שלהם, כשבמקביל הם מספקים תועלת מקסימלית. דוגמה טובה לכך היא מגשי קרח – האפשרויות הקיימות בקטגוריה זו הן גם מעוצבות להפליא וגם מאפשרות בחירה בין קוביות קרח קטנות לקוביות קרח גדולות.

גאדגטים לאחסון

עוד קטגוריה חשובה של גאדגטים לבית שבהם אנחנו משתמשים במטבחים היא פתרונות אחסון חכמים. בפרט כדאי להשתמש בקופסאות חדשניות לירקות ופירות – קופסאות אלה מאריכות מאוד את תוחלת החיים של כל סוגי הפירות והירקות, וזאת בזכות פילטר פחם שסופח אליו את האתילן, גז שמשוחרר מהפירות והירקות ועלול להוביל להרקבתם. בנוסף בנויות הקופסאות למקרר כך שתהיה בהן זרימת אוויר יעילה שגם לה חלק במניעת ריקבון מהיר מדי.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *