ברזים אלקטרונים

ברזים אלקטרונים לא רק בבית המלון

אנחנו רגילים לראות במקומות ציבוריים רבים את הברזים האלקטרוניים, אלו שאנחנו ללא מגע בכלל מפעילים את המים, מוציאים את הסבון ואפילו מייבשים את הידיים. היום כל אלו יכולים להיות  גם בבית הפרטי שלכם. ברזים אלקטרונים שהיו בעבר נחלתם רק של בתי המלון, האולמות המפוארים ובתי היוקרה היום הם יכולים להיות בכל בית. הם חסכוניים יותר, שומרים על היגיינה מרבית והעיצוב המודרני והמתקדם שלהם פשוט יפיפה.

איך לבחור ברז לשירותים או לחדר האמבטיה?

היום אנחנו יכולים למצוא כל כך הרבה דגמים של ברזים, ברזים גבוהים או ברזים נמוכים, ברזים בצבע ניקל או כרום, שחורים, לבנים או בכלל מכל קשת הצבעים. ברזים עם פיה מעוגלת או פיה ישרה, כאלו שמתרוממים ממשטח הכיור או השיש או כאלו המגיעים מהקיר. כל הברזים הללו לא חדשים לאף אחד מאתנו אך לאלו נוספה קטגוריה נוספת שמככבת כבר מספר שנים לא רק בבתי מלון אלא גם בבתים פרטיים, הברז האלקטרוני.

ברז בעל עינית שללא מגע יד מאפשר פתיחה של המים לשטיפת ידיים, אנחנו רואים את זה בברזים לכיור המטבח, בברזים לחדרי שירותים, ברזים לסבון הכלים או סבון הידיים ועוד אחרים. היום כל בעל או בעלת בית רוצים שיהיה קל למלא את המכלים של הסבונים השונים, לשמור על הניקיון בחדר וגם אם אפשר להתפנק ולא לסובב את הברז של המים ולאפשר פתיחה עם הזזת היד לכיוון הברז אזי הרווחנו כפליים.

בחירת הברז ומיקומו

אפם אתם עושים שיפוץ, אתם בונים בית או לחילופין מחליטים רק לשנות את הברזים בביתכם מומלץ לפנות למומחים בתחום לפני שרוכשים ברזים באופן עצמאי. אם אתם מתייעצים עם אדריכל או מעצב רצוי ליצור קשר כשגם הוא נמצא אתכם כך יהיה בידכם את כל המידע שאתם צריכים לקבל לפני הקניה והמעצב או האדריכל יוכל ללוות אתכם מהצד העיצובי בנושא.

התקדמו לדגמי הברזים האלקטרוניים גם בביתכם. לא חייבים לקחת חופשה יקרה בבית מלון, אתם יכולים ליהנות מאווירה חדשנית ומעוצבת בביתכם שלכם בזכות הדגמים החדשים והמעוצבים שמשדרגים את החלל.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *