ביטוח רכב יקר

כל הדברים שחשוב לדעת על ביטוח רכב יקר

קניתם רכב מאוד יוקרתי אחרי מחשבה מרובה? החלטתם שאנחנו חיים רק פעם אחת ושמגיע גם לכם להגשים לפחות חלק מהחלומות שלכם? אם כך, אין ספק שאתם צודקים. מה שכן, רגע לפני שאם פונים אל חברת הביטוח שאצלה נהגתם לעשות עד היום את ביטוחי הרכב השונים, כדאי שתדעו: רכב יוקרתי צריך ביטוח מיוחד. אולי עד היום לא לגמרי הייתם מודעים לכך, אך יש כזה דבר ביטוח שמיועד לרכב יוקרה, והאמת היא, שלא כדאי לוותר על כך. ביטוח רכב יוקרה אומנם לא יכול למנוע גניבות או פריצות לרכב היוקרתי והמושך שקניתם, אך הוא בהחלט יכול להבטיח שתקבלו פיצוי הולם אם משהו, חלילה, יקרה. 

מה כדאי לברר לפני שעושים ביטוח רכב יוקרה?

יש מספר חברות ביטוח שמציעות היום לעשות אצלן ביטוח רכב יקר ולכן טבעי שתהיה לכם דילמה במי לבחור ומה בדיוק צריך לכלול הביטוח. רצוי מאוד לפנות אל חברה שזו המומחיות הספציפית שלה, אך כדאי גם לברר מה יכלול הביטוח. ביטוחים שמיועדים לרכב יוקרה לרוב צריכים לכלול את כל המצבים האפשריים, החל ממצב שבו אתם נתקעים בכביש ועד מצב של השחתת הרכב על ידי גורם זר. לכן אנחנו ממליצים לכם לקחת את הזמן ולקרוא את כל הפרטים אודות הביטוח, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מביטוח מקיף ביותר לרכב היוקרה החדש שלכם? 

מה ישפיע על מחיר הפוליסה? 

אין ויכוח על כך שכאשר מדברים על ביטוח רכב יוקרה המחיר יהיה בהתאם ותמיד פוליסה כזאת תעלה יותר מאשר פוליסה לרכב משפחתית ממוצע. עם זאת, זה עדיין לא אומר שחובה לשלם על הביטוח הכי יקר שיש, כי הוא לא תמיד ייתן לכם את הכיסוי הכי נרחב. ברוב המקרים מה שישפיע על המחיר של ביטוחים לרכבי יוקרה זו השאלה עד כמה הביטוח מקיף, לאיזו חברת ביטוח אתם פונים וכמה שווה הרכב שלכם באמת. לכן טבעי שיהיו הבדלים בין ביטוחים שונים שעוסקים בתחום הזה ויש מקום לעשות גם השוואת מחירים.