אופניים חשמליים לחורף

החורף הוא בין העונות הדואליות ביותר שקיימות בישראל. זאת למה? כי עונה זו מעוררת בנו מצד אחד, געגועים ותחושות רומנטיות ומצד שני – מי בכלל רוצה לצאת לגשם הזה? שלא כמו במדינות אחרות, החורף הישראלי עוד לא "נסגר על עצמו": מצד אחד, לא באמת חם מספיק בשביל להשתמש בבגדים קצרים ומצד שני, יומיים גשם בשבוע זה לא ממש נחשב לחורף… וגם ה"גשם" הזה הרבה פעמים מסתכם בכמה טפטופים. מה המשמעות של המצב? בעיני הרבה ישראלים, יש צורך בהסתגלות למצב גמיש. גמישות זו באה לידי ביטוי בצורך בהתאמה אישית של ההתנהלות האישית למזג האוויר.

אחד הפתרונות המקובלים ביותר על עירוניים המתגוררים קרוב למקום העבודה או במרחק של חצי שעה, הוא השימוש באופניים חשמליים לחורף. אופניים חשמליים מתקפלים לחורף מספקים מענה נרחב לאנשים שהנסיעה באוטובוסים בחורפים מתישה אותם בשל הפקקים המרובים והאיחורים לעבודה, ומאידך, הם לא רוצים להיתקע במקרה שפתאום ירד גשם זלעפות. נכון, גם גשם זלעפות בישראל הוא לרוב כזה שחולף אחרי כמה דקות  ועדיין, איש אינו מעוניין להגיע לעבודה כשהוא רטוב עד לשד עצמותיו… אז מה הפתרון?

אופניים חשמליים מתקפלים מאפשרים לצעירים רבים לפתוח את הגלגלים בעת הצורך ולקפל אותם בתוך שניות ספורות אם מתחיל לטפטף. ברגע זה, הרוכב יכול לבחור אם לקחת אוטובוס בכל זאת או לתפוס מונית, אבל בכל מקרה, הוא לא יירטב ולא יבלה שעות ארוכות בגשמים או בהמתנה לתחבורה הציבורית. זו היא אחת הסיבות המרכזיות שבגללן אופניים חשמליים מתקפלים הם מוצר כל כך מבוקש בארץ.

בשל הביקוש ההולך וגובר לאופניים חשמליים לחורף, מיוצרים יותר ויותר אופניים חשמליים מתקפלים ולארץ מיובאים סוגים שונים של אופניים מסוג זה. לפני בחירה סופית של אופניים חשמליים מתקפלים יש לוודא כי הסוג אותו בחרתם אכן עונה על הציפיות שלכם ומתאים לצרכים הייחודיים שמאפיינים אתכם. כך למשל, סביר להניח כי תרצו אופניים נמוכים יותר אם אתם נוהגים לאחר לעבודה וצריכים מרכב מהיר, או לחלופין, אופניים חשמליים לחורף המתקפלים ותומכים בגוף אם אתם בעניין של רכיבה נינוחה ונעימה.

 

מסיבה זו, אופניים חשמליות לחורף הם בחירה מועדפת על רבים מאיתנו.